Креативники створили проєкт, що мотивує до щоденних мікродонатів

Креативники запустили проєкт «Франка на фронт», який має на меті щоденно мотивувати українців донатити 20 гривень на потреби армії й гуманітарних проєктів.

Проєкт зосереджений на залученні мікродонатів, які в підсумку перетворюються на суттєві суми для придбання амуніції, автівки, дронів, які передають на фронт. Організатори акцентують на важливості донатити системно.

Проєкт супроводжується візуальним супроводом — українськими грошима з Франком, Мазепою, Грушевським, Шевченком, Українкою, Сковородою, які зображені у касках.

«Франка на фронт» запустив масову хвилю мікродонатів. Уже раніше волонтери заохочували скидати 10 гривень, Сергій Притула писав про 2 гривні, але ці заклики не мали конкретної виразної форми, адже мова в них все ж таки велася про гроші. Ми подумали: якщо у невеликої суми з’явиться форма, людині буде не так соромно її відправляти, бо ж тоді ти відправляєш не 20 гривень — ти відправляєш самого Франка. А це вже звучить вагомо», — коментує автор ідеї, креативник Андрій Міщенко.

Команда планує масштабувати кампанію не лише в Україні, а й за кордоном, щоб залучати ще більше фінансової допомоги.

Джерело: Chytomo

700
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно