Kurazh Jazz… not only Jazz

15-16 серпня з нами знову Кураж — улюблена київська денна вечірка та барахолка.

Музики на Куражі завжди багато, але, продовжуючи денні вечірки, Кураж нагадує, що літо необхідно жити в танці. Цього разу на вас чекатиме неймовірний ф’южн, ідеальний для теплих літніх вечорів: музиканти сконцентруються на джазі, поєднуючи його з електронікою та хаусом. З першим візитом на Куражі — mama13 (наживо), Саша Жиляєв, Lazy Jesus, BEDROOM MUSIC (Odesa) (наживо), LOW: philipp markovich, pavel plastikk b2b serge jazzmate.

А поки ви насолоджуватиметесь музикою — буде час розвідати те, що Кураж підготував із розваг.

Відбірна барахолка у Rotten Ambar та повернення барахолки у павільйоні у зменшеному форматі, лекторій, воркшопи та челенджі. Новий власний бар Куражу — Синичка пригощатиме натуральними винами, а на фудкорті кожен знайде щось на свій смак.

Cеред спікерів лекторію Лєра Бородіна (Oh my look, Lavla, G.Bar, SO DODO), Ірина Горова (Mozgi group), Ігор Сухомлин («Чашка», «Mimosa Brooklyn Pizza»), Поліна Неня, Артур Оруджалієв, Катя Джейкобс, Таня Пекарчук (Green Forest), Віктор Шраменко (Fresh Black).

Окрім того на вас чекають: практичні майстер-класи із діджеїнгу та мистецтва, тусовка собак, ретро-автомати, гончарство, розмовний клуб та багато іншого.

І як завжди на Куражі — струмливе шатро над танцмайданчиком, всі друзі, унікальна атмосфера та танці цілий день. 

·
446
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна