Кураж запустив великий благодійний збір коштів, присвячений ментальному здоров'ю

До свого шостого дня народження 16 та 17 жовтня, «Кураж» проведе масштабний розіграш з благодійною метою, а виручені кошти буде передано на проєкт з психологічної допомоги постраждалим сім'ям в Луганській області.

В цьому році «Кураж» присвятив благодійні збори ментальному здоров'ю, ця тема — номер 1 з проблематики в усьому світі, не тільки в Україні.

Перед тим, як легендарна традиція Києва «Кураж» проведе останній захід на ВДНГ та піде на безстрокові канікули, команда на тендерній основі обрала проєкт для масштабного фінансування благодійної теми року — психологічного та ментального здоров'я. Виручені під час розіграшу кошти будуть направлені на профілактику та первинну допомогу ментальному здоров'ю вразливих дітей і батьків у травмованій війною Луганській області. Проєкт реалізовує ГО СОС Дитячі Містечка Україна, яка вже 17 років допомагає дітям країни.

Увесь 2021 рік Кураж фінансував проєкти у напрямку ментального здоров‘я, а минулого місяця благодійна складова події сфокусувалася на річному проєкті «Кurazh х Ксенія Шнайдер opportunity corner». Протягом року організатори збирали добровільні благодійні внески від гостей і учасників, що будуть направлені на заміну швейного обладнання у Київському фаховому коледжі прикладних наук. На базі коледжу щорічно проходять практику більш ніж 300 студентів, з них близько 100 студентів — з порушенням слуху. Загальна сума збору — 271 898 гривень. Загалом, за рік на проєкти у сфері ментального здоровья було зібрано 327 060, 86 гривень, а благодійність за всю історію «Куражу» становить 40 664 486 гривень.

Великий благодійний розіграш 41 подарунка проводитиметься на платформі Dobro.ua, Усі виручені кошти буде спрямовано на проєкт. Серед подарунків: побутова техніка, сертифікати на одяг, вечері в закладах, концерти і навіть політ на вищий пілотаж.

Умови розіграшу наступні: необхідно зробити донат сумою від 50 грн за посиланням до 17 жовтня до 23:00. Кількість донатів не обмежена — чим більше разів надсилаєш, тим більше шансів на перемогу. Участь можуть брати тільки повнолітні.

Результати розіграшу будуть оголошені 18 жовтня о 16:00 у прямому ефірі на сторінці «Куражу».

Кураж — щомісячна міська подія, яку у 2014 році створила Альона Гудкова. Кураж створено на основі барахолки, а з часом івент перетворився на велике мультикультурне явище з виступами музикантів, діджеїв, лекторів, мистецькою, fashion та благодійною складовою. За 6 років існування Кураж зібрав понад 40 мільйонів гривень на благодійність. У жовтні 2021 року Кураж оголосив, що йде на безстрокові канікули.

Серед гостей Куражу: Іван Дорн, Руслан Багінський, Алла Костромічова, Вєра Брежнєва, Катя Осадча, Маша Єфросиніна, Ірина Горбачова, Джамала, Onuka. На Куражі виступали Gus Gus, також на івент завітав Елтон Джон.

391
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно