Кураж запустив великий благодійний збір коштів, присвячений ментальному здоров'ю

До свого шостого дня народження 16 та 17 жовтня, «Кураж» проведе масштабний розіграш з благодійною метою, а виручені кошти буде передано на проєкт з психологічної допомоги постраждалим сім'ям в Луганській області.

В цьому році «Кураж» присвятив благодійні збори ментальному здоров'ю, ця тема — номер 1 з проблематики в усьому світі, не тільки в Україні.

Перед тим, як легендарна традиція Києва «Кураж» проведе останній захід на ВДНГ та піде на безстрокові канікули, команда на тендерній основі обрала проєкт для масштабного фінансування благодійної теми року — психологічного та ментального здоров'я. Виручені під час розіграшу кошти будуть направлені на профілактику та первинну допомогу ментальному здоров'ю вразливих дітей і батьків у травмованій війною Луганській області. Проєкт реалізовує ГО СОС Дитячі Містечка Україна, яка вже 17 років допомагає дітям країни.

Увесь 2021 рік Кураж фінансував проєкти у напрямку ментального здоров‘я, а минулого місяця благодійна складова події сфокусувалася на річному проєкті «Кurazh х Ксенія Шнайдер opportunity corner». Протягом року організатори збирали добровільні благодійні внески від гостей і учасників, що будуть направлені на заміну швейного обладнання у Київському фаховому коледжі прикладних наук. На базі коледжу щорічно проходять практику більш ніж 300 студентів, з них близько 100 студентів — з порушенням слуху. Загальна сума збору — 271 898 гривень. Загалом, за рік на проєкти у сфері ментального здоровья було зібрано 327 060, 86 гривень, а благодійність за всю історію «Куражу» становить 40 664 486 гривень.

Великий благодійний розіграш 41 подарунка проводитиметься на платформі Dobro.ua, Усі виручені кошти буде спрямовано на проєкт. Серед подарунків: побутова техніка, сертифікати на одяг, вечері в закладах, концерти і навіть політ на вищий пілотаж.

Умови розіграшу наступні: необхідно зробити донат сумою від 50 грн за посиланням до 17 жовтня до 23:00. Кількість донатів не обмежена — чим більше разів надсилаєш, тим більше шансів на перемогу. Участь можуть брати тільки повнолітні.

Результати розіграшу будуть оголошені 18 жовтня о 16:00 у прямому ефірі на сторінці «Куражу».

Кураж — щомісячна міська подія, яку у 2014 році створила Альона Гудкова. Кураж створено на основі барахолки, а з часом івент перетворився на велике мультикультурне явище з виступами музикантів, діджеїв, лекторів, мистецькою, fashion та благодійною складовою. За 6 років існування Кураж зібрав понад 40 мільйонів гривень на благодійність. У жовтні 2021 року Кураж оголосив, що йде на безстрокові канікули.

Серед гостей Куражу: Іван Дорн, Руслан Багінський, Алла Костромічова, Вєра Брежнєва, Катя Осадча, Маша Єфросиніна, Ірина Горбачова, Джамала, Onuka. На Куражі виступали Gus Gus, також на івент завітав Елтон Джон.

·
303
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна