LBK Agency анонсували подовження безкоштовних консультацій для українських fashion-брендів

Українське business-development агентство проводять безкоштовні консультації для дизайнерів та власників компаній у fashion-індустрії, що зіткнулися з труднощами. LBK Agency консультують щодо того, як вивести бізнес на міжнародний ринок, визначитись з концепцією, локацією та як ефективно поєднувати PR та marketing інструменти. LBK Agency також допомагають з такими питаннями релокації бізнесів як пошук приміщення для виробництва, складу або офісу, координація з орендодавцями та місцевими органами управління, транспорт та набір працівників, а ще пошук житла для команди.

Майже з першого дня війни агентство допомагає брендам вирішити ряд питань, що робити з бізнесом в україні та за кордоном.

LBK Agency – це business-development агентство для брендів в fashion, beauty, lifestyle та культурних індустріях. Вже 8 років на ринку вони займаються комплексним розвитком та виведенням брендів на міжнародний та локальний ринки. Серед клієнтів групи компаній: Coca-Cola, Yves Saint Laurent, Loreal, Intertop, Ruslan Baginskiy, Chakshyn, Kseniaschnaider, Litkovskaya, Sova та інші.

На третій тиждень війни LBK Agency розпочали серію безкоштовних консультацій для українських fashion-брендів, де отримали велику кількість заявок та побачили справжню потребу індустрії у їх допомозі. Місія LBK Agency – підтримувати український малий та середній бізнес та українську індустрію в цілому. Саме тому агентство анонсувало подовження безкоштовних консультацій, адже LBK Agency не стоять осторонь та продовжують боротися в тилу.

Для того, щоб взяти участь, необхідно заповнити форму за посиланням та очікувати, поки менеджери LBK Agency з вами зв’яжуться.

918
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно