Лекція про життя Соломії Крушельницької в університеті Сорбони та Інституті славістики

Українська музикознавиця і професорка Національної музичної академії у Львові Любов Кияновська 18 листопада давала дві університетські лекції, присвячені Соломії Крушельницькій, українській оперній співачці початку 20-го століття, яка також співала в Парижі у 1920-х роках.

В університеті Сорбонни пані Кияновська зустрілася та обмінялася думками з професійним колом французьких музикознавців. Того ж вечора послухати її лекцію в Інституті славістики (Inalco) прийшла більш широка громадськість, в тому числі студенти українських студій Інстутиту.

Після розповіді про життя і творчий шлях оперної співачки, Любов Кияновська урочисто передала університетській бібліотеці Inalco примірник книги про життя Соломії Крушельницької, від Львівського музею Крушельницької.

Лекцію реалізовано проєктом Українська Весна, що є ініціативою Українського інституту в партнерстві з посольством України у Франції, здійснюється за підтримки Благодійного фонду Dofa Fund та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Мета Української весни — забезпечити якісний український контент у французькому експертному культурному полі, розширюючи фахові дискусії щодо історії та культури України, спростовуючи пануючі хибні уявлення французів про Україну різними засобами культури і мистецтва.

Більше інформації про ініціативу за посиланнями на Instagram, Facebook та Linktree.

91
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно