Локальний конкурс Young Lions Competitions 2020 відбудеться

У зв’язку із ситуацією навколо COVID-19 фестиваль Cannes Lions у 2020 році не відбудеться. Але локальний конкурс Young Lions Competitions Ukraine 2020 буде реалізовано. Переможці поїдуть представляти Україну під час міжнародного конкурсу в Каннах у 2021 році.

Як проходитиме конкурс?

Правила локального конкурсу незмінні. Команда з двох осіб (яким станом на 22 червня 2020 року все ще буде 30 років або менше) реєструється до участі в конкурсі та платить вступний внесок у розмірі 160 євро із команди. Ці внески підсумуються у кожній із категорій, і на відповідну суму команді-переможцю будуть покриті витрати на участь у міжнародному етапі Young Lions Competitions у Каннах (акредитація, переліт, проживання). 16 червня 2020 року включно – крайня дата реєстрації та оплати вступного внеску.

Конкурс відбудеться 20-21 червня 2020 року для категорій Print, Design, Film. Учасники мають 24 години (48 годин для категорії Film) на виконання завдання за брифом. Міжнародне журі визначить переможців у кожній категорії.

Єдина відмінність, у зв’язку з ситуацією, що склалась, – переможці категорій братимуть участь у міжнародному конкурсі YLC під час Cannes Lions 21-25 червня 2021 року.

Важливо те, що тільки переможці локального конкурсу 2020 року зможуть взяти участь в категоріях Print, Design та Film під час YLC 2021 у Каннах.

Локальний конкурс YLC Ukraine 2021 відбудеться в інших категоріях. Ці категорії будуть анонсовані в грудні поточного року, в залежності від наявності вільних місць.

Ознайомитися з правилами та зареєструватися до участі у конкурсі можна на офіційній веб-сторінці конкурсу.

Найактуальніша інформація для учасників з’являтиметься на сторінці конкурсу у Facebook

·
503
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна