Лондонське видавництво «Thames & Hudson» випустило арткнигу про українську культуру

В англійському видавництві Thames & Hudson вийшла арткнига про культурну спадщину України «Treasures of Ukraine: A Nation’s Cultural Heritage» («Скарби України: культурна спадщина народу»). Видання містить 220 ілюстрацій та 256 сторінок.

«Скарби України» розповідає про мистецтво та спадщину України в той час, коли народ, культура, пам’ятки та твори мистецтва країни стикаються з нищенням і спустошенням. Книга була створена у партнерстві з групою відомих художників, кураторів і критиків, що досліджували культуру України.

«Ілюстрації демонструють усе: від скіфського золота, візантійських ікон і дерев’яних церков до золотокупольних соборів, шедеврів авангарду та політичного мистецтва після Помаранчевої революції, а також супроводжують тексти. Зразки народного мистецтва переплітають динамічний і незгасимий народний наратив України через книгу, надаючи візуальної фактури, а також відчуття живої історії нації», — пишуть на сайті видавництва.

Видавництво Thames & Hudson публікує книжки з усіх напрямів візуальної творчості: мистецтва (образотворчого, прикладного, декоративного, виконавського), архітектури, дизайну, фотографії, моди, кіно та музики, а також археології, історії.

Джерело: Читомо

992
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно