M&P Communications призначили нового директора

10 липня 2020 року Катерина Дідковська очолила PR-агенцію повного циклу M&P Communications (колиш. “Михайлов та Партнери. Україна”). Агенція працює на ринку України з 2007 року, входить у 10 найбільших агенцій країни та спеціалізується на корпоративних, бренд, репутаційних, стратегічних та антикризових комунікаціях. Екс-директор агенції Таїсія Стадніченко відтепер обіймає посаду керуючого партнера.

В управлінні PR-агенції M&P Communications відбулись зміни. Генеральним директором агенції стала Катерина Дідковська, яка пройшла свій кар’єрний шлях від PR-асистента до керівника агенції лише за 5 років. Катерина почала свою професійну діяльність у комунікації з пресслужби Федерації боксу України у 2012 році, звідки прийшла асистентом у Михайлов і Партнери. Україна. Вже через рік Катерина стала менеджером проєктів та працювала з такими клієнтами як Phillips, Lufthansa, Dezega, Бель Шостка, Roche, Porsche та інші. Останній рік Катерина обіймала посаду директора по роботі з клієнтами.

Проєкт її команди «Школа майбутнього» від Epson здобув міжнародне визнання — друге місце в категорії «Best Public projects» міжнародної PR-премії IPRA Eventiada GWA Awards, а комунікаційна підтримка Чемпіонату Європи з боксу увійшла до шорт-листа зазначеної премії.

“Призначення припало на час змін для агенції та команди. Цього року ми відокремились від Михайлов та Партнери, почали працювати з новими клієнтами у напрямках, про які я завжди мріяла, з об`єктивних причин перейшли на режим віддаленого офісу, швидко переконалися у його ефективності та повністю змінили графік та підхід до роботи команди. Зараз ставлю собі за мету поєднати дуже сильну експертизу агенції у стратегічних та репутаційних комунікаціях із новими інструментами та підходами. Ми маємо для цього всі ресурси — досвідчених експертів для вирішення стратегічних завдань та молоду й амбітну команду, яка слідкує за новими трендами комунікацій. Результати першого півріччя показали дієвість такого підходу та попит на наші послуги на ринку” 

— прокоментувала своє призначення Катерина Дідковська.

M&P Communications — PR-агенція повного циклу, яка працює з українськими та міжнародними компаніями з 2007 року. За час своєї роботи агенція здобула довіру більш ніж 150 компаній та громадських організацій і реалізувала для них сотні проєктів, декотрі з яких було відзначено українськими та міжнародними нагородами. M&P Communications спеціалізується на стратегічних, репутаційних та антикризових комунікаціях як у корпоративному секторі, так і для брендів, працює на міжнародному та регіональному рівнях, а також реалізує комунікаційні проєкти для таких компаній та брендів як: Epson, Microsoft, Rakuten Viber, PlayStation, Socar, ОБСЄ та інші.

·
548
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна