MacPaw припиняє продажі своїх продуктів на території Росії та Білорусі

Застосунки компанії MacPaw більше не доступні на території Росії та Білорусі. Усі кошти, раніше отримані від продажу продуктів MacPaw у цих країнах, компанія передасть на підтримку ЗСУ.

З початку російської агресії MacPaw використовувала свої продукти для поширення інформації про воєнні дії на території України серед російських та білоруських користувачів.

Наприклад, компанія розмістила у своїх застосунках посилання на статтю «Узнайте правду о событиях в Украине», присвячену росіянам і білорусам. Стаття отримала 167 тис переглядів з території РФ, і 121 тис — з Білорусі. Нещодавно Роскомнадзор заборонив усі джерела, перераховані у статті, а також саму статтю.

Застосунки не доступні як на сайті, так і на App Store у цих країнах, а користувачі, які купили продукти MacPaw раніше, більше не зможуть продовжити термін дії ліцензії. Кнопки Buy Now і Free Download в магазині MacPaw для користувачів з РФ та Республіки Білорусь тепер посилаються на блог-пост із позицією компанії щодо вторгнення.

Раніше MacPaw зробила продукт ClearVPN безкоштовним для всіх користувачів з України, а також оголосила про безкоштовну ліцензію на CleanMyMac X для представників медіа, які висвітлюють події війни в Україні.

383
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно