Madcats випустили сіквел реклами оливи Vira

Madcats зняли рекламу для моторної оливи Vira. У роликах тачка співає колискову та готує сніданок, щоб отримати порцію вірної оливи.

Касові збори

Перша рекламна кампанія Vira показала відмінні результати. За рік продажі оливи виросли практично у 4 рази, а кількість активних клієнтів за період кампанії — зросла майже на 50%.

В Madcats вирішили не ламати те, що працює, і продовжили історію взаємовідносин Толіка, Славона та їх машин — у сіквелі.

Сіквел

У минулій кампанії Vira тачки мстилися недолугим водіям за те, що ті заливали погану моторну оливу. Відтоді Славон і Толік навчилися купувати вірну оливу, тож і машини стали для них вірними друзями.

Нова кампанія — це броманс між водієм і машиною. Машина тут не бездушний механізм, а живий персонаж, який виручає друга у тяжку хвилину. Втім, не зовсім безкорисливо, адже «Коли тачка помагає — Толік Vira заливає!».

А ще, це роздуми про природу маскулинності, одним з стовпів якої в житті сучасного чоловіка, безумовно, є моторна олива. – зазначив режисер роликів Сергій Шевцов.


604
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно