Banda розробила нову глобальну комунікаційну стратегію для MacPaw. Тепер бренд не тільки створюють круті програми, але й роблять це з великою ідеєю.

MacPaw – українська IT-компанія, продуктами якої користуються 36 мільйонів юзерів по всьому світу.
Їхні додатки CleanMyMac і Gemini знає, напевно, кожен власник MacBook або iMac. Але в цьому й полягала проблема – люди знали про додатки, але не про самих MacPaw.

Хотілося, щоби їхні додатки любили не тільки за функціонал, а вже за те, що вони від MacPaw. Щоб кожний новий реліз викликав думку:

О, вони випустили щось нове – треба перевірити

Banda треба було знайти магічну особливість компанії, за яку юзери полюбили б MacPaw.

Здається, що сьогодні для компанії не рятувати світ – це вже якось соромно і несолідно. Насправді, це не так. Поки всі стурбовані глобально світом, MacPaw змінює життя кожного.

Люди робитимуть більше корисних справ, якщо прибрати з них нудьгу

Почистити вже переповнений сміттям комп’ютер набагато простіше, якщо це можна зробити в один клік і в програмі з гарним інтерфейсом.

Люди полюблять корисні справи, якщо знайти спосіб робити їх цікавіше, веселіше, легше і простіше. Так з’явилася велика мета і нова комунікаційна стратегія MacPaw:

Make useful unboring

UNBORING —
це слово найкраще описує всі продукти MacPaw, атмосферу в їхньому офісі, їхніх людей та принципи. Важливо, що unboring означає не тільки «веселий» і «розважальний».

«Make useful unboring» – це робити корисні речі легшими, простішими, швидшими, красивішими та людянішими.


Найважливіше те, що Banda не створили щось відсторонене. Вони переїхали до нас в офіс, «прожили» з нами тиждень, занурились у повсякденне життя та культуру компанії.
Тому їм вдалося помітити те, що нам здавалося очевидним, але не було сформовано у велику ідею. Make useful unboring – це те, як ми мислимо, працюємо, створюємо. Це 100% правда про MacPaw.

Катерина Дробот, Employer Brand Manager MacPaw

Unboring – це слово, яке найкраще описує всі продукти MacPaw, атмосферу в їхньому офісі, людей та принципи. Важливо, що unboring не означає “веселий”, “розважальний”. “Make useful unboring” – це робити корисні речі легшими, простішими, швидшими, красивішими та людянішими. “Unboring” вже відчувалося всередині MacPaw. Нам треба було розказати про це та зробити комунікацію компанії unboring.

Павло Вржещ, Creative Director Banda