Маркетингова агенція All Motion Group розпочинає співпрацю з ПриватБанком

Маркетингова агенція All Motion Group виграла тендер на SMM-супровід ПриватБанку в соціальних мережах. Робота маркетингової агенції направлена на активну взаємодію з аудиторією.

Серед ключових SMM-завдань: системна підготовка всіх типів контенту для сторінок ПриватБанку в соціальних мережах – графіка, відео, копірайт і, що найважливіше, імплементація нової стилістики комунікації.

Також, перед All Motion Group стоять два важливих стратегічних завдання: розробити та впровадити систему антикризових комунікацій у соціальних мережах і реорганізувати сторінку компанії у бізнес-соцмережі LinkedIn англійською мовою.

«ПриватБанк завжди нестандартно вів комунікацію з аудиторією у соціальних мережах, нам це дуже імпонує. Ми знайшли правильний підхід і запропонували креатив, який сподобався бренду. Перший місяць роботи пройшов доволі продуктивно. Окрім загального контенту, ми узгодили всі стратегічні питання і впевнено рухаємось до впровадження нових комунікаційних рішень. Беремо і робимо! Вдячна нашій команді за роботу! Скоро на вас чекає щось зовсім нове. Підписуйтесь!» – розповідає СЕО агентства All Motion Group, Марія Дахлалла.

ПриватБанк – лідер банківського ринку країни, заснований у 1992 році. Банк запустив приймання оплати за допомогою Apple Pay для понад 5 000 українських інтернет-магазинів та онлайн-сервісів. Приватбанк розробив віртуальні «Digital Карту городянина» і «Digital Студентський квиток» на основі сервісу Приват24. За даними дослідження GFK Ukraine у II кварталі 2020 року з ними співпрацюють 64,7% українців – фізичних осіб старше 16 років.

·
471
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно
Головна