Масштабне оновлення платформи Ukrainian Tech Ecosystem Overview: що нового

IT-ринок за даними платформи UTE: 1711 продуктових компаній, 533 сервісні компанії, 87 R&D-центрів, 45 активних інвесторів в українські стартапи, 386 закладів ІТ-освіти, 10 акселераторів, 65 ІТ-спільнот, 45 коворкінгів.

Відтепер завдяки інтерактивним інфографікам з’явилася можливість зручно проаналізувати українські продуктові, сервісні компанії та R&D за географією офісів, кількістю працівників, стадії акселераторів, типи інвесторів тощо. Наявна інформація про типи та стадії інвесторів. Також з’явилася детальніша інформація про акселераторів, спільноти, коворкінги та компанії, що сприяють розвитку IT-освіти.

«Важливо й надалі просувати українські технологічні компанії на світовій арені, тому оновлена та завжди актуальна платформа Ukrainian Tech Ecosystem Overview наочно демонструє усьому світу привабливість нашого IT-ринку», — наголосив заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

Олександр Борняков

Керівник проєкту Ukrainian Tech Ecosystem Overview Антон Мельник зазначив, що наразі в Україні активно діють 1711 продуктових компаній, 533 сервісні компанії, 87 R&D-центрів, 45 активних інвесторів, 386 закладів ІТ-освіти, 10 акселераторів, 65 ІТ-спільнот, 45 коворкінгів, з якими можна ознайомитися на сайті.

«Ми маємо потужний IT-хаб, і наше дослідження дало змогу ще більше в цьому переконатися та окреслити масштаби розвитку української IT-сфери. Наразі загальний обсяг венчурних та прямих інвестицій у технологічні компанії України у 2020 році становить $571 млн», — зазначив Мельник.

Антон Мельник

Найбільш активними користувачами платформи поза межами України є користувачі Сполучених Штатів, Індії, Німеччини, Китаю, Польщі, Білорусі та інших країн світу.

Ознайомитися з оновленою платформою Ukrainian Tech Ecosystem Overview можна за посиланням.

Також за сприяння Tech Ukraine була розроблена презентація «‎Як пітчити українську технологічну екосистему», яка складається з основних цифр, компаній та меседжів для міжнародної спільноти про українську технологічну екосистему.

Нагадаємо, у 2020 році запустили платформу Ukrainian Tech Ecosystem Overview, що є спільним проєктом технологічного ринку України за активної підтримки Мінцифри. Це онлайн-портал для пошуку бізнес-інформації про ІТ-компанії, R&D-центри, інвесторів та загалом про технологічну екосистему України. Інформація на порталі постійно оновлюється. Це дозволяє ефективніше взаємодіяти й розвиватись усім учасникам технологічної екосистеми.

Також компанії можуть особисто подати запит на пошту contact@techecosystem.gov.ua або заповнити форму на сайті для перевірки даних та розміщення інформації на платформі.

Ukrainian Tech Ecosystem Overview є спільним проєктом технологічного ринку України за активної підтримки Мінцифри. Дане оновлення відбулось завдяки підтримці компанії Genesis. 


Прес-офіс Міністерства

·
486
·
super 3
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна