MasterBundles скасовує комісію для дизайнерів з України

У мирний час комісія міжнародного маркетплейсу графічних елементів MasterBundles складала 50% суми за кожний проданий бандл. Проте щоб підтримати українських дизайнерів під час війни, MasterBundles вирішив скасувати комісію за роботу свого сервісу для українських дизайнерів. MasterBundles сплачуватиме 100% суми вендорам з України за всі продані дизайни, завантажені з березня 2022 року.

Умови для отримання 100% суми з продажу:

  • продукт має бути завантажений на маркетплейс MasterBundles у березні, квітні або травні 2022 року.
  • в тексті продукту необхідно зробити примітку: “я з України”.

За кожен продаж бандлу, завантаженого українським дизайнером, у березні-травні 2022 року буде сплачено 100% суми. У червні комісія знову становитиме 50%.

MasterBundles надає вендорам повну підтримку. Якщо дизайнер не знає, з чого почати чи яка тематика має попит, служба підтримки проконсультує, підбере індивідуальні варіанти розвитку та просування.

Якщо дизайнер не знає англійської мови та потребує допомоги у комунікації з клієнтами або описі продукту, менеджери MasterBundles візьмуть на себе супровід та продаж продуктів.

Щодо будь-яких запитань проконсультує україномовний менеджер за адресою ivan.gumenyuk@masterbundles.com

Цією ініціативою MasterBundles сподівається допомогти всім талановитим дизайнерам з України, а також підтримати економіку країни.

Більше про MasterBundles

MasterBundles - маркетплейс графічних елементів для створення дизайну, у який інвестувала IT-компанія Boosta. MasterBundles поєднує графічні бандли - пакети тематично схожих елементів дизайну (від шрифтів, шаблонів та іконок до унікальних логотипів та фотографій). Всі ці елементи продаються бандлами та дешевше, ніж якщо купувати їх окремо. Знижка на елементи в бандлах варіюється від 10% до 90%.

2807
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно