«Медитуй! Не стресуй» — перший сайт аудіомедитацій українською мовою від Mareven Food Europe та YARCHE

Вдих, видих — повертаємось до себе та зберігаємо спокій. Mareven Food Europe (ТМ Rollton) разом з агенцією YARCHE створили проєкт підтримки медиків та всіх, кому зараз емоційно важко. Павло Зібров, Сергій Бабкін, Марічка Падалко та Юрій Горбунов записали короткі аудіомедитації, що допоможуть настроїтись на позитивний лад.

Останній місяць змінив життя багатьох та особливо — медичних працівників, які тепер виснажливо працюють у лікарнях 24/7. Щоб допомогти їм відновити сили — Mareven Food Europe долучилися до ініціативи #ПідтримуюЛікарів — записали 4 короткі аудіомедитації з українськими зірками та забезпечили обідами працівників 12 лікарень, що лікують хворих на COVID-19.

Медитації для medytui.online зі своїх домівок прочитали Павло Зібров, Сергій Бабкін, Марічка Падалко та Юрій Горбунов. Базові дихальні практики (5-10 хвилин) допоможуть зняти напругу, налаштуватися на бадьорий ранок або спокійний сон, позбутися стресу та знизити тривогу. Ці аудіозаписи оптимальні для тих, хто тільки починає медитувати. Як це працює: потрібно одягнути навушники, зручно сісти, включити запис та прислухатися до знайомого голосу — він підкаже, як перезавантажитись.

Як це працює

Все, що тобі потрібно — зручніше сісти, одягти навушники і відволіктися від світу на мить

Проєкт реалізували за тиждень. У межах ініціативи #ПідтримуюЛікарів компанія Mareven Food Europe та Helsi доставили запас продуктів харчування для понад 700 медичних працівників у 12 клінік Київської, Тернопільської та Чернівецької областей. Усього лікарні отримали 37 000 одиниць продукції, щоб швидко пообідати та набратися сил.


·
1530
·
goodsuper 5
YARCHE
Ukraine
Читачів
8
  • Mariia Karmanna
  • Sandra Hrevtsova
  • Yaroslav Kryzhanivsky
  • Danil Martynov
  • Andrii Iamshanov
  • Igor Kolomiiets
  • +2
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна