Менторська програма і пітчинг стартапів, які можуть допомогти Україні у війні та повоєнній відбудові, з грантовим фондом понад 40 тисяч євро

Бізнес-інкубатор Ukrainian Future за підтримки міжнародних партнерів оголошує набір на менторську програму від бізнес-лідерів України, Фінляндії та країн Балтії, що триватиме 2,5 тижні, і завершиться онлайн-пітчингом. Його переможець отримає грант готівкою, а також продукти та послуги для прискорення зростання стартапу від фінських партнерів проєкту. 

До участі у програмі Empowering Future Entrepreneurial Ukraine запрошуються стартапи з українським бекграундом, які пропонують інноваційні рішення у галузях оборони та кібербезпеки, охорони здоров’я, продовольства та сільського господарства, інфраструктури та енергетики, а також інших галузях, корисних для держави в умовах війни та повоєнної відбудови. 

Подати заявку можна до 21 травня на сайті бізнес-інкубатору Ukrainian Future.

«Під час програми перспективна молодь України отримає унікальну можливість попрацювати з досвідченими українськими та міжнародними менторами, розширити свою мережу професійних контактів та скористатися якісними професійними послугами партнерів проєкту, — каже Віталій Лісовий, директор Ukrainian Future, бізнес-інкубатору Малої академії наук України. — Я радий, що ця програма надає можливості для українських стартапів як залишитися в Україні, щоб зробити внесок у захист та відбудову нашої держави, так і інтегруватися в глобальну екосистему стартапів з доступом до глобального фінансування».

«Розвиток прогресивних інновацій вимагає різноманітнітності, підприємницького мислення та співпраці, тому я вірю, що всі партнери отримають користь від цієї програми, — заявила Ханнеле Меннала, член Дорадчої ради Ukrainian Future, бізнес-інкубатору Малої академії наук України, та радниця програми Empowering Future Entrepreneurial Ukraine. — Всесвітньо відомі переваги Фінляндії, такі як освіта та процвітаюча стартап-екосистема, мають бути вповні використані для відновлення України в майбутньому», — каже Ханнеле.

«Я хотів підтримати цей проєкт, тому що він дозволяє талановитій молоді, інноваційним стартапам мріяти та ставати творцями змін, творцями нашого кращого майбутнього, щоб світ ставав кращим», — заявив Мікко-Пекка Ханскіголова Yleinen työttömyyskassa YTK, співзасновник Idean та радник програми Empowering entrepreneurial Ukraine.

Джерело: прес-реліз

·
820
·
super 1
CASES
Ukraine
Читачів
84
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +78
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна