Мінцифра, KSE та українські ІТ-компанії створили фонд боротьби з дезінформацією про війну в Україні

Завдання та мета TruthFund.com — поширення достовірної інформації про війну росії проти України. Люди у всьому світі мають право на доступ до правдивих фактів про події в Україні без вигадок та фейків.

З 24 лютого Україна бореться за своє існування одночасно на декількох фронтах. Один з них — інформаційний і на ньому точиться запекла боротьба за правду. Одночасно з військовим наступом росія розгорнула свою пропагандистську машину на всю потужність, намагаючись спотворити реальність для всього світу.

Поширення правди про війну в Україні має вирішальне значення для перемоги та щодня наближає нас до її здобуття. Якомога більше людей в світі повинні почути правду про військові злочини, що зараз відбуваються в Україні.

Найбільші українські ІТ-компанії за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та у співпраці з Київською школою економіки (KSE) створили фонд для боротьби з дезінформацією Truth Fund.

Truth Fund — це команда українських професіоналів у сфері інформаційних та цифрових технологій, які з першого дня війни борються з російською пропагандою.

З першого дня війни команда фонду цілодобово воює на інформаційному фронті та бореться з розповсюдженням фейків та дезінформації, що продукує російська пропагандистська машина. Завдяки цим зусиллям, кожен день мільйони громадян росії та білорусі отримують контент, який викриває жорстокий і жахливий вплив війни на Україну та злочини, які кояться на території України. Щодня візуальні креативи та push-повідомлення наповнюють соціальні мережі та медіа, аби якомога більше людей дізнавались про реальний стан речей та наслідки, до яких призводить російська агресія.

Наразі фонд запускає фандрейзингову кампанію та планує зібрати $20 млн, щоб мати змогу продовжувати свої активності та побудувати необхідну інфраструктуру для продовження боротьби з дезінформацією.

«Київська школа економіки завжди підтримувала ініціативи, спрямовані на захист та зміцнення інтелектуального суверенітету України. Те, як його зараз намагається нищити рф за допомогою дезінформації – неприйнятно. KSE долучається до боротьби української ІТ-спільноти та команди Мінцифри та стане партнером для фандрейзингової кампанії, яку запускає «Truth Fund», – коментує створення фонду президент KSE Тимофій Милованов.

Джерело: прес-реліз

·
2546
·
goodsuper 5
CASES
Ukraine
Читачів
84
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +78
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна