Мінцифри та ПРООН оголошують хакатон для розвитку громад Hack for Locals 2.0

Міністерство цифрової трансформації України спільно із програмою ООН із відновлення та розбудови миру запрошують взяти участь у хакатоні Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon).

Як йдеться в повідомленні, об'єднання розробників, дизайнерів, представників громад, управлінців, активістів та ентузіастів громадянського суспільства, надавачів послуг з безпеки, підприємців і маркетологів потрібно для плідної співпраці та пошуку рішень, які сприятимуть побудові більш «розумних», сильних, безпечних і згуртованих спільнот.

Три найкращі проєкти отримають грант на реалізацію ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру (сума гранту складає від $3 000 до $30 000 залежно від ідеї та географії проєкту), підтримку в складанні грантової заявки, менторську допомогу від організаторів та інші цінні призи від партнерів.

Ідея проєкту має відповідати одному з напрямів:

  • Цифрова безпека та цифрова грамотність.
  • Інклюзивні послуги з безпеки для кожного.
  • Координація діяльності між різними надавачами послуг з безпеки та громадами.
  • Реагування на кризи та можливості раннього попередження/сповіщення (як об’єднати громадян, представників влади та надавачів послуг з безпеки на місцевому рівні в разі надзвичайної ситуації або загрози, для того, щоб провести необхідні превентивні заходи та зробити спільні дії швидшими та ефективнішими).
  • Громадська безпека на основі фактичних даних (як використовувати дані з відкритого доступу (open data) для спільної користі).

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

730
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно