Мистецький арсенал презентує: поезія під електро та хіп-хоп

Мистецький арсенал із радістю представляє: мікс хіп-хопу, електро та української поезії. Відтепер на Sound​Cloud та Youtube-каналі Мистецького арсеналу. Спеціально для цих композицій українські поети записали вокальні партії, спробувавши себе у ролі перформерів.

5 треків народились як результат проєкту про переклад та спосіб бачити та пізнавати світ. Як поезія може перекидати мости між Україною та Шотландією? Чи не є ми ближчими, ніж бачимо це на мапі? Четверо українських поетів та поеток випробували, як звучатимуть їхні вірші шотландською. А четвірка шотландських поетів та поеток, відповідно, українською. Про проєкт докладніше

У межах проєкту учасники також створили електронну збірку «Beyond Any Curtain. Ukraine — Scotland» перекладених авторських творів україно-шотландських поетичних тандемів.

Мистецький арсенал є флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від різноманітних художніх практик, до музики та літератури. В рамках діяльності інституції відбувається щорічний мультидисциплінарний Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — найбільша інтелектуальна подія України.

StAnza — Scotland's International Poetry Festival — фестиваль із багаторічним досвідом проведення міжнародних літературних подій. Участь у програмах цього фестивалю беруть письменники та митці з усього світу, в тому числі й Східної Європи. Міжнародний поетичний фестиваль Stanza є майданчиком для презентації української поезії в Шотландії, серед інших країн світу.

Треки та електронна збірка створені у межах проєкту “Україна—Шотландія: Літературний проєкт співпраці”, який підтримує Європейський Союз за програмою «Дім Європи».

658
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно