Мультсеріал «Хоробрі Зайці» вийшов на британському телебаченні

Велика міжнародна прем’єра мультсеріалу BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ відбулася на одному з найбільших британських телеканалів 6 лютого 2021 року. Milkshake! від Channel 5 входить в першу п’ятірку телеканалів Великої Британії за популярністю та об’ємом аудиторії. Мільйони британських дітей та сімей познайомляться з проєктом, створеним за оригінальною ідеєю українського продакшену Glowberry та в ко-виробництві з іспанською анімаційною студією Anima.

Перший сезон мультсеріалу ще у виробництві, а Хоробрі Зайці вже дісталися до Великої Британії. Ця країна подарувала світові багато цікавих дитячих історій на всі часи, і ми дуже раді, що наша креативна ідея та велика місія мультсеріалу – показати дітям різноманіття світу і навчити приймати відмінності інших – знайшла своє місце в серцях британців.

Ольга Черепанова, авторка ідеї та креативна продюсерка мультсеріалу BRAVE BUNNIES

Першими у світі мультсеріал побачили українські глядачі на телеканалі ПЛЮСПЛЮС. У січні 2021 року відбулися прем’єри в Ізраїлі (HOP! TV) та Австралії (телеканал ABC Kids). У найближчі три місяці прем’єри вже заплановані у Латвії, Фінляндії та Німеччині.

Прем’єра у Великій Британії – велика і надважлива подія для проєкту BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ. І це лише початок! Ми активно працюємо над розширенням географії дистрибуції та маємо дуже амбіційні плани з трансформації проєкту у міжнародний бренд. З нами на борту глобальний дистрибутор Aardman Animations, завдяки якому Хоробрі Зайці впевнено мандрують великими світовими телеканалами.

Сергій Молчанов, виконавчий продюсер мультсеріалу та СЕО Glowberry

Мультсеріал для дошколят BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ розповідає про пригоди допитливих та сміливих Зайців, які вирушають у Велику подорож, щоб пізнати різноманітний світ і зустріти нових друзів. Особливість серіалу в тому, щоб у веселій ігровій формі допомогти дітям у першому досвіді соціалізації, навчити лояльно приймати відмінності інших та бути сміливими в дослідженні навколишнього світу.

Дивіться мультсеріал українською на офіційному Youtube-каналі BRAVE BUNNIES

BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ (52х7’) – оригінальний мультсеріал для дошкільнят, створений за авторською ідеєю креативної продюсерки Glowberry Ольги Черепанової та у ко-продукції з анімаційною студією Anima (Іспанія). Візуальний стиль розробила відома українська ілюстраторка и арт-директорка проєкту Анна Сарвіра. Головний режисер – Тім Ференбах (Велика Британія), головний сценарист – Джон Ван Брюгген (Канада). Світовим дистрибутором мультсеріалу є оскароносна анімаційна студія Aardman Animations. Ще до світової прем’єри BRAVE BUNNIES став фіналістом пітчингу міжнародного анімаційного фестивалю Cartoon Forum 2018. Анмаційний проєкт створюється за підтримки Держкіно України та Міністерства молоді і спорту України.

Glowberry — динамічний та амбіційний креативний продакшен, який створює оригінальний високоякісний контент 360 для дітей та сімей у всьому світі. Заснований у 2009 році як українське видавництво, сьогодні Glowberry виріс у продакшен студію міжнародного формату і є частиною FilmUA Group. Анімаційні проєкти професійної команди креаторів стали фіналістами пітчингів таких міжнародних анімаційних фестивалів, як Cartoon Forum, Animation Production Day, Cartoon 360, Annecy International Animated Film Festival (MIFA), Ottawa International Animation Festival, The Financing Forum for Kids Content. 

Milkshake! – це телевізійний блок, який виходить щоранку на Channel 5, одному з найбільших телеканалів Великої Британії. Milkshake! транслює освітні та розвиваючі мультсеріали і шоу, популярні у всьому світі. Його основною аудиторією є діти віком від 3 до 7 років. Чисельність аудиторії становить 8,6 мільйонів сімей на квартал 2020 року. Завдяки цьому Channel 5 став телеканалом №1 за обсягом дитячої аудиторії в денний час. Також MilkshakeTV має Youtube-канал з 19 000 підписниками.

·
423
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна