МЗС відкрили виставку українського воєнного плаката в межах проєкту Sunseed ART

У Міністерстві закордонних справ України відкрилася виставка українського воєнного плаката, твори якої створені українськими митцями під час повномасштабного вторгнення росії.

«Вже багато років Міністерство закордонних справ використовує свої стіни для того, щоб картинами, фотографіями, скульптурою комунікувати актуальні для України теми іноземним гостям, які ходять цими коридорами, а також співробітникам міністерства. Зараз ми вирішили, що час розмістити тут виставку воєнного плаката», — заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За словами міністра, виставка нагадуватиме міжнародним гостям, які приходять в Міністерство закордонних справ на переговори, про оборону України від повномасштабного вторгнення росії.

Твори для виставки надав проєкт Sunseed ART, який популяризує українське плакатне мистецтво для ширшого загалу, зокрема іноземних аудиторій. Твори українських митців можна придбати на сайті проєкту, а вторговані кошти дозволяють підтримати авторів і Збройні Сили України: до дня перемоги 10% передаватимуться у фонд «Повернись живим» на потреби українського війська.

«Українські митці створили потужний культурний фронт з першого дня повномасштабного вторгнення Росії. Вони втілили у своїх воєнних плакатах лють українського народу. Мистецтво — це мова, яка дозволяє нам розповісти світові про свій біль та втрати, але також спонукає до співчуття та розуміння наших цінностей, зображує майбутнє, якого ми прагнемо», — розповіла інвесторка та співзасновниця платформи Sunseed ART Наталія Попович.

«Я вдячна Міністерству закордонних справ за підтримку та можливість виставити твори українського воєнного плаката, бо наша мета — популяризувати їх у всьому світі. Україна — це країна краси, мистецтва та свободи. Українське мистецтво здатне надихнути весь світ. Колекція нашого проєкту постійно поповнюється, аби відкривати світові нові імена українських митців, підтримувати їх та Україну в часи цієї жахливої війни», — зазначила співзасновниця платформи Sunseed ART Олеся Драшкаба.

Повна збірка творів доступна на сайті проєкту та інстаграм-сторінці.

Джерело: Міністерство закордонних справ України

930
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно