На благодійному аукціоні Прозорро.Продажі продадуть ігрові бутси футболіста Олександра Зінченка

На благодійному онлайн-аукціоні в системі Прозорро.Продажі продадуть ігрові бутси капітана збірної України Олександра Зінченка з надписом Stop War та автографом футболіста.

Олександр Зінченко – наймолодший капітан збірної України з футболу. Зараз він грає в одному з найсильніших клубів світу «Манчестер Сіті». Олександр із самого початку російського вторгнення займає активну позицію: разом з іншими українськими легіонерами він збирає гроші для армії, звертається до світової спільноти з проханням про підтримку. В таких бутсах Зінченко в статусі капітана команди вивів «Манчестер Сіті» на кубковий матч проти Пітерборо.

Аукціон проводиться спільно зі спортивним медіа Tribuna.com та відбудеться 21 квітня о 14:00. Усі кошти, зібрані за підсумками аукціону, будуть спрямовані волонтерській організації Ukraine Alive 2022.

Стартова ціна бутсів на аукціоні — 20 тисяч гривень. Заявки для участі приймаються за посиланням до 23:59 20 квітня 2022 року. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на аукціон у день його проведення.

Інформація про учасників аукціону, а також підтвердження оплати за лот будуть опубліковані на сайті Прозорро.Продажі. 

·
299
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна