На Google Maps розмістять панорамні знімки руйнувань в українських містах та селах

Міністерство внутрішніх справ України разом з командою Google розпочали проєкт з оцифрування наслідків російського вторгнення в зруйнованих містах України. Мета проєкту — фіксація завданих російськими окупантами руйнувань в українських містах та селах.

Команда робить панорамні знімки вулиць та будівель за допомогою квадрокоптерів.

«Цей проєкт стартував зі звільненого міста Ірпінь. Одночасно роботу розпочинають декілька команд. Ми максимально хочемо охопити всі міста, що зазнали найбільших руйнувань, які безумовно потрібно зафіксувати. Ця інформація буде розміщена на картах Google та буде доступна для широкого загалу. Увесь світ має бачити, як наші міста виглядали раніше й що з ними скоїв агресор», — підкреслив проєкт заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко.

Проєкт буде в загальному доступі для людей, які хочуть володіти об‘єктивними даними про місцевість та своє нерухоме майно. Окремо створять сервіс для правоохоронців та рятувальників, які можуть використовувати його, як інформаційно-довідковий ресурс для координації своїх дій та додаткової фіксації стану речей у регіоні.

Перші результати початку злагодженої роботи можна буде оцінити з наступного тижня.

Джерела: МВСDTF Magazine

2336
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно