На Hacka-con українські розробники створили систему з розпізнавання фільмів

У неділю, 5 грудня, відбувся фінал масштабного 3-денного онлайн-хакатону Hacka-con, організованого медіасервісом MEGOGO та продуктовою компанією Parimatch Tech. Серед ідей, що перемогли: пошукова система фільмів, мобільний додаток-асистент для взаємодії зі Smart TV та агрегатор найцікавіших моментів у відео, що базується на людських емоціях та інші.

Всього в хакатоні взяли участь понад 500 учасників та було сформовано 53 команди. Із них журі обрали 9 переможців: три призових місця в напрямках та по три місця у челенджах.

Перше призове місце вибороли автори ідеї пошукової системи Cizam, що допомагає знайти фільм за кадром, скріншотом, тегом, метаданими чи навіть голосовим описом. Переможці зазначають, що переглядаючи стрічку Tik-Tok, Instagram або старі скріншоти може виникнути питання, що це за фільм. Саме для таких випадків створена система Cizam. Учасники провели опитування і виявилось, що 56% респондентів постійно не можуть знайти назву фільму, а користь цієї систему відмітили 88% опитаних. Система розпізнавання фільмів може також бути інтегрована у стрімінгову платфору.

Володарями другого призового місця стали автори проєкту Smart TV Assist – мобільного додатку, що працює як доповнення до основного додатку, встановленого на Smart TV. Проєкт дозволяє глядачеві отримати абсолютно новий досвід перегляду, де глядач зможе взаємодіяти із трансляцією, отримувати доступ до супровідного контенту або рекламних інтеграцій партнерів.

Третє місце вибороли автори ідеї із розпізнавання людських емоцій у відео, базуючись на цьому рішенні можна створювати велику кількість сучасних сервісів – насамперед збагачення відеоконтенту метаданними для систем рекомендації та персоналізації. Також технологія буде корисна у спортивних та кіберспортивних трансляціях для створення короткого контенту.

Переможцями челенджів від MEGOGO стали: рішення для емоційного та змістовного аналізу контенту; інноваційне рішення для людей з вадами слуху, яке дозволяє повноцінно насолоджуватися переглядом фільму; рекомендаційна система на основі даних відео та MVP (Minimal Viable Product) у вигляді бота.

Переможцями челенджів від Parimatch Tech стали: онбордингова платформа для залучення нових беттерів, платформа для вирахування ймовірністі результату майбутньої спортивної події, новий досвід беттінга на основі змішування відео контенту та ставок.

Крім того, у хакатоні брали участь і співробітники компаній-організаторів, щоправда, не на конкурсній основі. Важливо зазначити, що учасники набрали найбільшу кількість балів від журі та отримали особливу відзнаку від роботодавців. Так команда розробника з MEGOGO cтворила можливіcть «зв'язати» додатки SmartTV із мобільними додаткам на Android та iOS. Маючи гаджети на одній Wi-Fi мережі, користувач може використовувати можливості телефону для управління та додатками Smart TV.

«Ми приємно вражені не лише ідеями, але й рівнем технічної грамотності учасників. Кожний проєкт має свою особливість, яку можна вивчати та продовжувати із нею працювати. Обираючи переможця, ми брали до уваги креативність, інноваційній та адаптивність ідеї до наших реалій. Усі проєкти далі вивчатиме наш технічний департамент, навіть ті, які не пройшли до фіналу. На цьому наша співпраця з учасниками аж ніяк не завершується, ми плануємо зв’язуватись, зустрічатись та допрацьовувати ідеї й намагатись перетворити їх у реальність. А що стосується переможців – віримо, що вже скоро мільйони користувачів саме таким чином шукатимуть собі кіно на вечір», – говорить Дмитро Мелков, CIO MEGOGO та журі хакатона HACKA-CON.

«Хакатон – корисна активність не тільки для команд, а й для всіх учасників. Адже ми не лише показуємо свої ідеї, а й надихаємося, ділимося досвідом та отримуємо можливість подивитися з іншого боку навіть на найбанальніші речі чи стандартні завдання. Учасники показали, що у всіх проєктах є місце для креативу та особистого челенджу. Впевнений, це не останній HACKA-CON для Parimatch Tech», – зазначає Денис Пархоменко, Head of Product у Parimatch Tech та суддя хакатона HACKA-CON.

Нагадаємо, восени цього року MEGOGO та Parimatch Tech запропонували усіх охочим очолити медіареволюцію. До організації хакатону Hacka-con долучились експерти з Digitizing.Space.

·
937
·
super 4
MEGOGO
Ukraine
Читачів
17
  • Anastasiia Voronina
  • Polina Papina
  • Vladymyr Shatskyi
  • Valeriia Zamyatina
  • Svitlana Dobrovolska
  • Dmitry Spravko
  • +11
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна