На підтримку telegraf.design креативники створили соціальний відеоролик та принти

Одне з найпопулярніших спеціалізованих медіа про дизайн в Україні – Telegraf.Design, 31 березня оголосило про закриття. Воно працювало за кошти своїх засновників, але пандемія змінила пріоритети інвестування. У відповідь на наполегливі прохання читачів медіа запустило краудфандингову кампанію на платформі Patreon.

До підтримки медіа долучилися й інші представники креативної індустрії – Saatchi & Saatchi Ukraine, Gvardia Production House та оператор Дмитро Баженов, зняли благодійний ролик, який демонструє, – український дизайн самобутній, але не досконалий.

Досконалий дизайн змінює середовище людини і світ навколо. У це вірять креативники. І допомагають змінювати цей світ тим, хто так само пропагує world-changing ідеї.

Саме тому, команда закликає #SupportTelegrafDesign за посиланням: https://www.patreon.com/telegrafdesign.

Нагадаємо, Telegraf.Design – медіа, створене засновником практичної школи дизайну і розробки Projector Олександром Трегубом. Saatchi&Saatchi Ukraine – креативна агенція #1 в Україні 2018/2019 та входить до складу найбільш ефективної комунікаційної групи 2019 – Publicis Groupe Ukraine.

1490
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно