На платформі Google Arts & Culture з’явиться окремий розділ про культурну спадщину України

В межах міжінституційної співпраці Google Україна та Міністерства культури та інформаційної політики буде створюватись окремий розділ на платформі Google Arts & Culture, присвяченому українській культурній спадщині. Про це повідомили МКІП.

Google Arts & Culture — це онлайн-платформа, на якій можна переглядати зображення високої чіткості художніх робіт, які зберігаються у музеях — партнерах ініціативи. Платформа дозволяє користувачам здійснювати віртуальні тури галереями музеїв, знайомитись з фізичною та контекстуальною інформацією про художні роботи та створювати свої власні віртуальні колекції.

Заступник міністра культури та інформаційної політики Анастасія Бондар провела онлайн-зустріч із Лореном Гаво, головою Google Arts & Culture, під час якої визначили шляхи у сфері цифровізації та промоції культурної спадщини України, а також домовилися, що співпраця у цьому напрямку матиме довготривалий характер.

Співпраця МКІП та Google у питаннях цифровізації та збереження культурної спадщини гарний приклад формату бізнесово-державного партнерства. Це справді гарний кейс, який повинен спонукати поширити цей досвід і на інші країни.

Анастасія Бондар

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України

767
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно