На Work.ua не буде «шлюбних агенцій» та стрімінгових майданчиків. Наш пріоритет — якість

Останнім часом почастішали скарги шукачів щодо пропозицій роботи в дейтингових сервісах і деяких відеопроєктах, які вводять в оману та ускладнюють пошук. Тому ми ухвалили рішення заблокувати такі компанії й відмовитися від співпраці з ними надалі.

  • Що не так зі «шлюбними агенціями»

Вакансії перекладачів і операторів чату від «шлюбних агенцій» часто виявляються шахрайством. Обовʼязки, вказані в них, не відповідають дійсності, а «робота» полягає у витягуванні грошей з іноземців, які хочуть познайомитися з українськими дівчатами.

  • Що не так із вакансіями блогерів-моделей

Сумнівними виявилися і пропозиції роботи моделями, блогерами, стрімерами, за які обіцяють золоті гори. По факту це не є вакансіями, за якими компанії шукають собі працівників на роботу в традиційному значенні цього слова.

Замість висновку

Місія Work.ua — ​​надавати найкращий сервіс пошуку роботи. Нею керуємося в усьому. І в цій ситуації ми також прагнемо захистити інтереси шукачів, як, наприклад, було, коли Work.ua відмовився від розділу «MLM, мережевий маркетинг».

Тож у той час, коли сотні тисяч українців залишилися без роботи, наше завдання — допомагати їм швидко знаходити справжню роботу.

Ми закликаємо колег з інших ресурсів бути сміливими й, попри те, що це означає фінансові втрати від канселювання «шлюбних агенцій» та стрімінгових майданчиків, все ж відмовитися від такої співпраці.

440
Work.ua
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно