Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» організовують серію онлайн-нетворкінгів

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та креативних індустрій Європи.

Під час 2-годинних нетворкінгів кожен учасник зможе зустрітися з потенційними партнерами для своїх проєктів, представити свою ідею іноземним колегам, обмінятися досвідом та викликами у ці невизначені часи. У найближчий час відбудуться 2 онлайн-заходи:

  • 20 квітня 2021 відбудеться Міжнародний нетворкінг: мистецтво у заміських місцевостях

Цільова аудиторія події: невеликі організації із сектору ККІ, які розташовані у заміських місцевостях (в невеликих містах, селах) і хочуть знайти партнерів для створення проєкту в таких місцевостях.

Для того, щоб взяти участь у даному нетворкінгу, необхідно зареєструватися до 12 квітня 2021 за посиланням. Зверніть увагу, що кількість місць для участі у нетворкінгу обмежена. Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 16 квітня 2021.

  • 06 травня 2021 відбудеться Міжнародний нетворкінг: імплементація Європейського Зеленого Курсу у мистецьких проєктах

Цільова аудиторія події: організації із сектору ККІ, що мають орієнтовані на тему навколишнього середовища проєкти або ідеї та хочуть знайти партнерів для співпраці на міжнародному рівні та зацікавлені в Європейському Зеленому Курсі.

Для того, щоб взяти участь у даному нетворкінгу, необхідно зареєструватися до 26 квітня 2021 за посиланням. Зверніть увагу, що кількість місць для участі у нетворкінгу обмежена. Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 03 травня 2021.

Кожен нетворкінг буде присвячений певній темі, тому просимо подавати заявку на участь у нетворкінгах лише в тому випадку, якщо у вас вже є або ви шукаєте проєкт безпосередньо у цих галузях.

Щоб представити територіальне різноманіття заходу, до участі у нетворкінгах буде відібрано лише 10 учасників з кожної країни на основі їх мотивації роботи на міжнародному рівні. Очікується, що учасники представлять свої ідеї проєктів, куди вони планують залучити міжнародних партнерів та/або мають серйозний намір співпрацювати з колегами з усього регіону в рамках відповідної теми.

Обидва нетворкінги проводяться англійською мовою, переклад не забезпечується. Події є безкоштовними та відкритими для всіх представників культурних та креативних індустрій, які зацікавлені у розвитку або зміцненні європейських зв’язків, партнерських відносин та проєктів.

Довідка

«Креативна Європа» — це рамкова програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є розвиток сектору культурних та креативних індустрій (ККІ) в країнах Європи, посилення конкурентоспроможності європейської аудіовізуальної продукції, а також забезпечення промоції та захисту культурного та мовного розмаїття. 

·
674
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно