«Найкращий подарунок — бути поруч»: Stella Artois запускає новорічну кампанію

Новорічні свята — це час відпочинку, подарунків і зустрічей із близькими людьми. Це особливий час для Stella Artois. Місцева пивоварня зробила мешканцям бельгійського містечка Левен подарунок до Різдва — новий сорт пива. Назву пиво отримало на честь різдвяної зірки, яка вказала волхвам шлях до Вифлеєму. Адже stella латиною означає «зірка». Крім цього, бельгійці отримали ще один цінний презент — час, проведений разом за келихом світлого лагеру.

Відтоді Stella Artois завоювало популярність у всьому світі. Пиво стало асоціюватися з напоєм для святкування Різдва і Нового року. І щороку на лімітованій серії Stella Artois запалюється зірка, що свідчить про вірність традиціям пивоваріння, які передаються майстрами Stella Artois від покоління до покоління. Напередодні новорічного сезону Stella Artois запускає кампанію «Найкращий подарунок — бути поруч».

З наближенням зимових свят ми замислюємося про те, що подарувати друзям і родичам. І цього року, коли всі змушені дотримуватися соціальної дистанції через карантин, найкраще, що ми можемо дати близьким, — це наш час, увага та турбота. Бути поруч — це найкращий подарунок.

Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджерка преміальних брендів AB InBev Efes Україна

Бренд Stella Artois закликає переоцінити те, на що ми витрачаємо свій час, і приділити більше уваги теперішньому моменту і теплому спілкуванню з рідними та друзями. Це особливо важливо зараз, коли світ й усі ми тимчасово розділені через пандемію.

Stella Artois щороку вітає українців із різдвяними святами і нагадує про вічні цінності — мир, злагоду та турботу один про одного. У ці дні всім нам потрібно трохи більше тепла й уваги, легких бесід у колі рідних. Stella Artois допомагає об’єднати людей і створити особливу дружню атмосферу святкування.

·
388
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна