Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував нові послуги, яки можна буде отримати у застосунку Дія. Навесні там стане доступною сплата податків онлайн у кілька кліків та автоматична реєстрація ФОП. Крім того, по всій Україні з'являться спеціальні освітні центри для підприємців Дія.Бізнес.


Навесні ми запускаємо послугу сплати податків у застосунку Дія. Процес буде займати декілька кліків. Жодних черг, стресу та контактів з держустановою. Податкова у декілька кліків — це нова реальність для підприємців. Це ще один наш продукт, який створює екосистему для країни підприємців.

Михайло Федоров

У застосунку Дія можна буде задекларувати власні доходи та сплатити податки і збори для ФОП — єдиний податок (ЄП) та єдиний соціальний внесок (ЄСВ). А на порталі Дія будуть доступні також декларування доходів та сплата податків фізичних осіб-громадян.

Подати декларацію можна буде у кілька кліків. Дія автоматично підтягне інформацію про рахунок установи та суми обов'язкових зборів до сплати — як от ЄСВ. А для розрахунку ЄП залишиться лише внести суму доходу. Також застосунок буде сповіщати про граничні дати подачі декларацій та сплати податків.


Джерело: Міністерство цифрової трансформації.