Навести лад в грошах: сервіс Finmap запустив курс про облік фінансів бізнесу

В основі кожного бізнесу лежить фінансова система, яка потребує обліку, аналізу та адаптації до сучасних реалій. Проте більшість підприємців не приділяють належну увагу обліку грошей і володіють інформацією про стан власного бізнесу в контексті прибутку та бухгалтерських звітів.

Сервіс обліку грошей для сучасного бізнесу Finmap запускає курс «Гроші бізнесу: Від хаосу в обліку до системи за 5 кроків». Це онлайн-курс для підприємців, які прагнуть розібратись та систематизувати фінанси власного бізнесу. 

Лектором курсу стане Олександр Соловей, співзасновник Finmap та серійний підприємець з досвідом у бізнесі понад 11 років.

Гроші — важливий елемент бізнесу, який може розповісти найбільше про його стан та перспективи розвитку. Та найбільше болей сучасних підприємців пов’язані саме з нерозумінням щодо налаштування фінансового обліку та відсутністю бачення повної картини стану бізнесу. Вирішити це допоможе налагоджена система та діджиталізація процесів обліку грошей бізнесу.

Олександр Соловей

Під час програми власники бізнесу дізнаються про основні елементи та показники обліку грошей, як розподіляти та планувати фінанси та як перевіряти точність даних про грошовий оборот.

Програма курсу складається з п’яти частин, які розкривають важливі теми для підприємців:

  • Роль власника у фінансах — чому та як підприємці мають аналізувати доходи та витрати бізнесу;
  • Дані — які дані необхідні для якісного та прозорого обліку;
  • Гроші — з чого починається побудова фінансової системи та як її розвивати;
  • Здоров’я бізнесу — як налаштувати роботу бізнесу та не зазнавати касових розривів;
  • Власник 2.0 — інструменти та підходи до обліку грошей для сучасних підприємців.

Навчання пройде в онлайн-форматі та міститиме 19 онлайн-уроків з теорією, практичні завдання, підтримку кураторів-фінансистів. Також всі учасники отримають корисні шаблони та чек-листи для впровадження набутих знань у практику.

Для участі у курсі необхідно зареєструватись та обрати бажаний формат участі на сайті: https://academy.finmap.online/money_business

Після проходження програми учасники зможуть прорахувати та проаналізувати прибуток бізнесу, зрозуміти що на нього впливає та як збільшити дохід. Почнуть не тільки бачити проблеми у бізнесі, а й мати інструменти для їх вирішення та налаштують систему фінансів, яка буде показувати стан бізнесу кожен день.

Довідка

Finmap — це сервіс фінансового обліку бізнесу. Компанію заснували серійні підприємці Олександр Соловей та Іван Каунов у 2019 році. У 2020 проєкт потрапив у шорт-лист переможців Pitch Day та отримав грант у розмірі $50 тис. від Українського фонду стартапів. Навесні 2021 року до команди приєднався Дмитро Дубілет, співзасновник Monobank.

558
Finmap
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно