Nerd agency стало ліцензійним агентом бренду BRAVE BUNNIES на території України

Відтепер Nerd agency офіційно представляє бренд «Хоробрі Зайці» від креативного продакшену Glowberry для ліцензування в Україні.

BRAVE BUNNIES / Хоробрі Зайці – це дитячий бренд, заснований на пізнавально-розважальному анімаційному серіалі, що вдало поєднує захопливі пригоди та допомогу в засвоєнні перших соціальних навичок, гумор, пісні й танці, а також впізнаваний візуальний стиль дитячих малюнків.

Цільова аудиторія бренду – діти 2-6 років, як дівчатка, так і хлопчики. Британською компанією Childwise було проведено дослідження, згідно з яким    9 із 10 дітей сподобався серіал, при цьому 8 із 10 дітей відповіли, що відчували себе щасливими при перегляді серіалу.

Мультсеріал розповідає про пригоди допитливих та сміливих Зайців, які вирушають у Велику Подорож, щоб пізнати різноманітний світ та зустріти друзів. Особливість серіалу в тому, що він у веселій ігровій формі допомагає дітям у першому досвіді соціалізації, вчить лояльно сприймати відмінності інших та бути сміливим в пізнанні світу навколо.

Контент щодня транслюється на каналі ПлюсПлюс та доступний для перегляду на 1+1 video. Серіал потрапив у топ 3 для дошкільнят на ПлюсПлюс – його показники вище за середній рейтинг каналу у денному слоті.

Також BRAVE BUNNIES / Хоробрі Зайці можна переглянути на власному YouTube-каналі проєкту українською мовою. 

На сьогодні серіал, окрім України, успішно транслюється в Австралії, Великій Британії, Ізраїлі, Латвії, Південній Кореї та Італії. Протягом 2021 року заплановані релізи у понад 50 країнах. Перші ліцензійні іграшки «Brave Bunnies» побачать світ у 2022 році (master toy ліцензіат - компанія «Spin Master»). Також 2022 року очікується світовий реліз тематичних книжок (у співпраці з «Penguin Random House», «DeA Libri»).

Мультсеріал впевнено захоплює популярність аудиторії як в Україні, так і за кордоном, демонструючи величезний потенціал для ліцензування. Розвитком ліцензійної програми в Україні відтепер займатиметься Nerd agency. Ми бачимо найбільші перспективи в співпраці з виробниками дитячих товарів: книжок, розвивальних ігор, товарів для активного відпочинку, творчості, а також харчових продуктів та напоїв, засобів для догляду за малюками.

Хоробрі Зайці - наступний ліцензійний хіт в Україні. Результати досліджень та медіапоказники це доводять. Крім того, в бренду запланована масштабна промо підтримка безпосередньо в Україні, яку на мій погляд ще не отримував жоден ліцензійний бренд. Дуже раджу звернути увагу на Хоробрих Зайців вже зараз, поки є вільні для ліцензування категорії.

Тетяна Рубан, директорка ліцензійного агентства Nerd

Ми випустили серіал BRAVE BUNNIES у Великий Світ і сподіваємося, що наші герої надихатимуть дітей сміливо його досліджувати, придумувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення, дослухатися різних точок зору, а також багато розважатися. Ми впевнені, що партнерство з Nerd Agency дозволить втілити настрій та ідеї Хоробрих Зайців в розвиваючих іграшках, книгах, творчості та інших сферах життя наших маленьких глядачів в Україні.»Ольга Черепанова, авторка ідеї серіалу BRAVE BUNNIES та креативна продюсерка Glowberry

Ольга Черепанова, авторка ідеї серіалу BRAVE BUNNIES та креативна продюсерка Glowberry


Довідка

NERD AGENCY – агентство ліцензування брендів і селебріті-маркетингу в складі групи компаній FILM.UA.

Надає права на використання на товарах і в рекламі брендів мультфільмів, серіалів, кіно, відеоігор, а також зірок (селебріті). Серед ліцензійних брендів агентства: «Мавка. Лісова пісня», «Робокар Полі», «Хоробрі Зайці», «Маленьке містечко», «Apex Legends» та інші.

Місія агентства – приносити радість в життя споживачів і прибуток бізнес партнерам.

Серед послуг агентства є наступні можливості:

  • випуск товарів з популярними брендами (персонажами мультфільмів, ігор, кіно та ін.);
  • рекламні кампанії та програми лояльності з впровадженням ліцензійних брендів;
  • участь зірок у рекламі і промо кампаніях;
  • випуск товарів з ім'ям або зображенням відомої особистості.

Для правовласників і селебріті агентство забезпечує монетизацію брендів і їх популярності.


BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ — розважально-навчальний серіал для дошкільнят. Він розповідає про допитливих і сміливих брата та сестричку Бопа і Бу, які разом зі своєю ЗаЙцеродиною подорожують, вивчаючи свій різноманітний світ і знаходячи нових друзів. Деякі друзі здаються їм на перший погляд зовсім несхожими, але вони завжди знаходять ЗаЙцегеніальні ідеї, як подружитися, вигадати нову гру і веселитися разом. Мультсеріал створюється в ко-продукції з іспанською анімаційною студією Ánima. У складі міжнародної команди – авторка ідеї та креативна продюсерка — Ольга Черепанова (Україна), головний режисер Тім Ференбах (Велика Британія) та головний сценарист Джон Ван Брюгген (Канада), які мають величезний досвід роботи з дитячим анімаційним контентом. Візуальний стиль розробила відома українська ілюстраторка Анна Сарвіра. Проєкт створюється за підтримки FILM.UA Group, Держкіно та Міністерства молоді та спорту України.


Glowberry — український креативний продакшен, який створює високоякісний контент 360 для дітей та родин у всьому світі. Засноване в 2009 році як видавництво, сьогодні Glowberry є частиною FILM.UA Group та виросло в продакшен із великою міжнародною командою. Сьогодні один з ключових проєктів для команди Glowberry – мультсеріал BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ. Проєкти професійної команди креаторів є фіналістами пітчингів таких міжнародних анімаційних фестивалів, як Cartoon Forum, Animation Production Day, Cartoon 360, Annecy International Animated Film Festival (MIFA), Ottawa International Animation Festival, The Financing Forum for Kids Content.

·
418
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно