Нещодавно гучно завершився Franchise Camp 2021 – франчайзинговий бізнес-захід для провідних підприємців України

Учасники провели три продуктивних та веселих доби у мальовничих Карпатах, розробляючи інноваційні проєкти за системою дизайн-мислення.

Franchise Camp об’єднав друзів, колег та однодумців в одну велику родину. Поділившись на чотири команди під наставництвом зіркових тренерів та вожатих учасники змагалися за головний приз у розмірі 300 000 грн на внесок до благодійного фонду. Кожну з команд очолив зірковий наставник разом з вожатим – експертом Franchise Group.

Цьогоріч своїм безцінним професійним досвідом ділилися та курували команди відомі українські ресторатори Дмитро Борисов та Олена Борисова (засновники мережі “Сім'я ресторанів Дмитра Борисова”, що нараховує більше 50 закладів, “Gastro Family” та інші), Олексій Філіппенков (міжнародний бізнес-девелопер мережі закладів “Dodo Pizza” та експерт з франчайзингу) та Владислав Савченко (власник міжнародної групи IT-компаній "Powercode", засновник першого в Україні онлайн-супермаркету продуктів з доставкою “Goodex 24”).

Світ інтенсивно змінюється, а там, де є зміни, завжди є активні точки зростання бізнесу. Тому, темою проєктів цьогорічного кемпу стала трендова індустрія – FoodTech. Каталізуючий ефект пандемії створив одночасно конкурентне середовище і безмежне поле можливостей для цього напряму.

Головні партнери заходу спонсорували приз для команди-переможця. Онлайн-супермаркет з власною доставкою Goodex відповідав за Food складову. А Parimatch Tech за технологічність, бо це міжнародна продуктова компанія, інноваційний розробник та провайдер технологічних і маркетингових рішень в індустрії ігор і розваг для Parimatch. За франчайзингову складову відповідали трендсетери франчайзингу в Україні – Franchise Group.

Найвідповідальнішу міссію цьогоріч було доручено зірковому журі – Андрію Здесенку, засновнику корпорації «Біосфера», власнику Charisma Fashion Group.

Головний член журі оцінював проєкти за їх цінностями, здатністю до масштабування, імпактом, можливістю міжнародного розвитку та інвестиційною привабливістю.

Учасники експерементували з оптимізацією фермерських виробництв, готовим корисним харчуванням, роботизованим обладнанням для ресторанів, практичним та екологічним пакуванням продуктів харчування, «розумною» технікою для дому та іншими IT-рішеннями. Проте найвдалішим проєктом учасників Franchise Camp 2021 з професійної точки зору експерта за всіма критеріями став прототип революційного смарт-холодильнику I-Fridge. За короткий термін команда переможців пройшла всі етапи від первинного аналізу й креативної ідеї до складання бізнес-плану та фінансової моделі, стратегії розвитку, та, навіть, встигла розробити справжній прототип з підручних предметів та яскраво презентувати проєкт на захисті. Злагоджена робота на результат, комплексний підхід, детально опрацьована концепція продукту з чітко визначеною місією змусили журі віддати перевагу команді Владислава Савченка з проєктом інноваційного холодильнику.

За рішенням команди-переможців PinCode, благодійний внесок поділений порівну між двома фондами. Кошти вже пожертвуванні на допомогу онкохворим дітям через фонд Tabletochki, та у благодійний фонд Життєлюб, в підтримку людей поважного віку.

Franchise Camp 2021 відбувся за підтримки партнерів: Aromateque Concept Store, Spell, MASSIMO GELARTY, Chanta Mount, GreenChef., Крайна, Молокія, Pumpidup, Power Now, Mazda, Usupso, WineTime, Spice Room, Coca-Cola та головних спонсорів заходу Goodex та Parimatch Tech.

«Робота над собою – це те, що уособлює людей, які рухають цей світ вперед. Ми з командою створили місце, де робота над собою проходить в кайф. Кожен отримує свою порцію необхідного та забирає з собою найцінніше. Franchise Camp – місце сили, енергії і любові!»Мирослава Козачук, Founder та CEO компанії Franchise Group та засновник Franchise Camp.

«Наша команда взяла собі за мету виховати культуру розумного споживання продуктів харчування у людства. Протягом трьох днів кожен з нас доклав максимум зусиль задля спільної перемоги. З самого початку ми вірили в наш продукт та його імпакт на переосмислення споживання та відповідальності до навколишнього середовища. Ми провели глибинний аналіз шляху їжі від стадії виробництва до холодильної полички, в той самий час вивчили культуру споживання українців та вивели глобальну проблему. Нашим рішенням стало впровадження інноваційних технологій у щоденно вживаний холодильний пристрій. Ми прагнемо повністю змінити звичний підхід до споживання продуктів харчування та зменшити величезну кількість відходів»,Владислав Савченко (власник міжнародної групи IT-компаній "Powercode", засновник першого в Україні онлайн-супермаркету продуктів з доставкою “Goodex 24”).

·
369
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна