Netpeak Group припиняє роботу з бізнесом та користувачами в Російській Федерації та Республіці Білорусь

Netpeak Group засуджує дії Росії як країни-агресора та йде з ринків Росії та Білорусі. Під час воєнних дій ці країни брутально порушують міжнародні угоди, знищують міста, вбивають десятки тисяч та руйнують життя мільйонів мирних українців.

Агентства Netpeak та Inweb припинили співпрацю з усіма клієнтами з РФ та РБ, SaaS-сервіси Serpstat, Ringostat, Netpeak Software, Academy Ocean заморозили рахунки компаній та користувачів, які проживають у країнах-агресорах, і закрили для них можливість користуватися сервісами Netpeak Group.

Наша мета — донести до мешканців Росії та Білорусі реальні події, які відбуваються в Україні та закликати вийти на протест проти злочинних дій своїх урядів. Ми ведемо інформаційну війну за багатьма напрямками, про деякі з яких, сподіваємося, зможемо розповісти найближчим часом.

Однак дещо можемо розкрити зараз. Спеціалісти Netpeak Group створили скрипт, який підмінятиме всі сторінки сайту на спеціальну заглушку для громадян РФ та Білорусі. Місцеположення користувача визначається за API, тож юзери з інших країн продовжують бачити контент ресурсу. Роботу скрипта перевірили у Netpeak Journal — популярному медіа про інтернет-маркетинг, яке щомісяця читають понад 160 000 користувачів. З 25 лютого нашу сторінку з меседжами побачили понад 55 000 користувачів, які намагалися зайти на будь-яку сторінку Netpeak Journal з території країн-агресорів.

Спеціалісти Netpeak працюють з усіма медіа, інфлюенсерами, блогерами, у яких є читачі з РФ та РБ, задля інтеграції цього скрипта на свої сайти. Звісно, на сторонніх сайтах ця сторінка буде без логотипу Netpeak.

Слава Україні!

·
384
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна