NFC мітки, дизайн яких створило Plai Buro, запустять у Німеччині.

Виробництво NFC * - міток, дизайн яких створило Plai Buro, запустять у Німеччині. Просканував та й пішов далі - ScanGo.

ScanGo – це виробник NFC - міток, мініатюрних чіпів, які інтегровані у стікери для підвищення комфорту. Використовуючи їх можливо залишити відгук, підключитися до Wi-Fi, увімкнути музику та багато іншого.

Орієнтир проєкту Європа, де внаслідок непопулізованої технології “PayPass”, стікери стали альтернативою. Вже до кінця року компанія планує повноцінний запуск у Німеччині.


"Обслуговуюча функція у дизайні - першочергова, а неймінг повинен бути максимально легким та пояснювати користувачу, про що продукт і які його переваги. " - Plai Buro.

ScanGo це буквально: просканував та й пішов собі далі по справах. Назва лаконічна, складається з простих слів, а отже, швидко запам'ятовується.


“Щоб клієнту ScanGo було простіше (як мінімум знайти / помітити цей заповітний стікер), потрібна яскрава та зрозуміла айдентика. Оскільки ми виходимо на ринок Німеччини, орієнтир – західні реалії." - ScanGo.


Айдентика повинна бути помітною. Вибір припав на кислотно-жовтий колір, який привертає увагу, а голографічна плівка допомагає відображати світло у темряві, що зручно при використанні.

Наразі проєкт прийнятий замовником і реалізація ScanGo найближчим часом відбудеться у Німеччині, а згодом і у інших країнах Європи.

* NFC (Near Field Communication, «комунікація ближнього поля») – система бездротового високочастотного зв'язку малого радіусу дії, що дозволяє обмінюватися даними між пристроями на відстані до 10 см.

·
620
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна