«Нова Пошта» та агенція Gres Todorchuk запускають проєкт «Марафон для кожного»: 500 кур’єрів по всій країні здійснять мрії українців про марафонські медалі

24 травня у Хмельницькому відбудеться «Нова пошта напівмарафон». Цього ж дня 500 кур’єрів Нової пошти влаштують по всій Україні особливий забіг для людей, що мріють стати марафонцями, але не можуть бігти через життєві обставини.

Кур’єри вирушать на свою щоденну дистанцію у формі зі стартовими номерами та іменами тих, хто зараз не може бігти з будь-яких причин. Кур’єр Нової пошти здолає дистанцію, а людина, чиє ім'я написане на його формі, отримає медаль напівмарафонця (учасника забігу на 21 км).

Уявіть, що кожен, хто мріє пробігти марафон, може це зробити: бабуся, яка вже майже нічого не бачить, або хлопець на візку, дівчинка, якій ще бракує сил, або чоловік, який готувався до змагань Ironman, але занедужав. Сильні та слабкі, старі й малі, ті, хто бореться з тимчасовими труднощами, або ті, хто живе в обставинах, яких не змінити,  близько 1700 наших кур’єрів щодня долають десятки кілометрів і доставляють посилки, на які хтось чекає. У час, коли світ уповільнився, як равлик, вони залишаються головними «марафонцями» країни. І саме завдяки нашим кур’єрам будь-хто може пробігти свій напівмарафон.

— говорить співзасновниця Нової пошти, амбасадор NewRun Інна Поперешнюк.

Щоб зареєструватися самому чи номінувати на участь у марафоні знайомого, потрібно заповнити форму за посиланням: https://cutt.ly/5yWrRRU. Команда від Нова пошта відбере 500 історій, герої яких які візьмуть участь у проекті.

*«Нова пошта марафон» і «Нова пошта напівмарафон» — бігові змагання, які проводить Нова пошта разом із New Run. Їхня місія — популяризувати здоровий спосіб життя і розвивати бігову культуру. Щороку проєкт розширює географію та залучає до участі бігунів не лише з України, а й з-за кордону. Цієї весни учасники біжать у новому дистанційному форматі з дотриманням усіх норм карантину.


·
752
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна