Postmen разом з Новою поштою випустили першого у світі робота-бібліотекаря, який допомагає відвідувачам експозиції «Леся Українка: 150 імен» підібрати книжку

Робот-бібліотекар отримав назву НП Лукаш і вміє розрізняти прозу, поезію, ілюстровані та дитячі видання. Всі книги робот-бібліотекар возить на собі по читальній залі Леся Лаунж, що розмістилась на першому поверсі Українського дому в рамках мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен».

Щоб спілкуватись з роботом, глядачі можуть відсканувати QR-код, зайти на сайт чи завантажити додаток та відповісти на прості 4 запитання. Після отримання відповідей, робот НП Лукаш їх аналізує і підбирає в індивідуальному порядку відповідну книгу під кожну людину. З візочку відвідувачі експозиції можуть взяти книжку та почитати її у лаундж-зоні. Після прочитання книгу можна залишити на столі, а НП Лукаш її пізніше забере.

«НП Лукаш зроблений на основі робота, якими оснащені наші логістичні термінали для автоматизації й пришвидшення складської роботи. Такі роботи перевозять на собі до 300 кг посилок, а тягнути за собою можуть і до 1000 кг. Спеціально до виставки на честь Лесі Українки робота допрацювали наші інженери та комунікаційна команда спільно з агенцією Postmen, завдяки чому тепер робот може спілкуватись через смартфони і планшети з відвідувачами та підбирати для них книги», — прокоментувала інновацію Олена Плахова, директор з управління репутацією Нової пошти.

Нова пошта також підтримала створення інтерактивної зали-гри в рамках експозиції «Леся Українка: 150 імен». Гра дозволяє кожному відвідувачу Українського дому перевірити свої знання про життя і творчість Лесі Українки. Кожен, хто відповість на більшість запитань правильно, отримує приз у поштоматі Нової пошти. Нагорода за непризову кількість правильних відповідей — повторний перегляд виставки.

Окрім цього, кожен охочий, натхненний творчістю та життям видатної поетеси, зможе потрапити у тогочасну атмосферу творців слів і самому придумати нове слово. Відвідувачі зможуть потренувати свою креативність та придумати унікальну назву для поштомату Нової пошти, залишивши свої нейми у спеціальній скриньці на виставці. Після завершення експозиції відвідувачі зможуть отримати за свій креатив цінні призи. Переможців буде оголошено в офіційних соцмережах бренду.


887
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно