Новий лук телевізорів ERGO у виконанні агентства KINOGRAF

Телевізори середнього цінового сегменту, ексклюзивний дистриб’ютор компанія «Юг-Контракт». Якість вища за найближчих конкурентів за рахунок кращих параметрів матриці. Дизайн телеприймача відповідає всім сучасним тенденціям.

За висновками маркетологів бренду, на зростання продажів могла суттєво вплинути зміна упаковок на більш престижні.

Задача 

Запропонувати дизайн упаковок усіх серій телевізорів ERGO, який відповідав би уявленням споживачів (переважно чоловічої статі) про «розкіш за доступною ціною». Розкіш доручалося забезпечити оновленому дизайну, доступність гарантували цифри на ціннику.

Попередній відбір концепцій здійснювала бренд-команда, остаточне рішення мали винести фокус-групи. Після вибору єдиної концепції мав стартувати весь комплекс робіт з редизайну: не лише упаковка, а й різноманітні POSM – як в офлайні, так і в онлайні.

Рішення

Ось як змінилося при першому ж погляді покупця сприйняття телевізорів ERGO в розробці агентства KINOGRAF. 

У доповнення до основного кольору бренду — червоного — були розроблені ще два: темно-синій та смарагдово-зелений, які диференціюють різні лінійки асортименту.

Ключовими елементами дизайну стали ретельно підібрані по гамі пейзажі з вбудованими в них світловими рамками — символом телеекрану. Червона плашка пішла з логотипу бренда, що зробило його більш лаконічним і (згадаємо бриф) престижним.

Ці ж рішення отримали продовження в розробці інших матеріалів — заставок для сайтів ...

…постерів для місць продажу та фірмового каталогу (ви бачите обкладинку та центральний розворот):

Фокус-групи однозначно підтвердили — у новому одязі бренд ERGO суттєво виріс у їхніх очах. Саме час перевірити, наскільки упаковка здатна впливати на продажі безперечно якісного товару.


·
461
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна