Вийшов новий трейлер фільму «Фаза» від DGTL RLGN

Вийшов новий трейлер фільму «Фаза» напередодні його світової прем’єри на ювілейному 50-му Київському міжнародному кінофестивалі Молодість. Цього року фестиваль відбудеться онлайн та онсайт з 29-го травня по 6-е червня. 

«Фаза» є короткометражним ігровим фільмом дебютом українського режисера Миколи Засєєва «Фаза», який на кінофестивалі змагається за нагороду у національному конкурсі короткого метру.

Історія будується на майже архетипічних деталях дитинства кожного з нас: дослідження природи, літні обіди з сусідами, маленькі подорожі селом на велосипеді, страх перед агресивними підлітками, дитячі здогадки про переживання батьків і нарешті бажання стати героєм і подорослішати.

Синопсис

10-річний Ярік проводить останні літні дні в селі зі своєю матір’ю, яка уникає будь-яких серйозних розмов із сином. Кожну ніч Ярік чує, як матір ридає у своїй кімнаті через смерть чоловіка, але хлопчик не знає, як їй допомогти. Одного разу, Ярік зі своїм сільським другом Ігорем бачать, як підліток, начебто, вбиває дівчину. Ігор каже, що двоє кохалися, а Ярік впевнений, що дівчину вбили. Історія пошуку доказів злочину виявляється шляхом дорослішання Яріка та його спробою зробити перший крок на зустріч матері.

Команда

Сценарій фільму написали Микола Засєєв та Ілля Волинець-Тріфонов. Операторка-постановниця — Світлана Апаріна, художниця-поставниця — Ганна Білошицька, звукорежисер – Андрій Нідзельський, режисери монтажу — Артем Кулик, Микола Засєєв.

У фільмі дебютували Артем Грачов та Володимир Волков, а також — Альона Османова в ролі мами головного героя. Також, до фільму приєдналась Ніна Антонова.

Музику до фільму великодушно надав Йоханнес Корнеліс Вутер ван Вельдховен (Wouter Johannes Cornelis van Veldhoven), Нідерланди. А пісня в фільмі «Чому брудні?» українського гурту «Брудні» за лідерством Данили Чумака.

«Фаза» є виробництвом DGTL RLGN за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсерами фільму стали Віталій Шереметьєв, Наталія Лібет, Олександра Кравченко.

Фільм розроблявся з весни 2019-го року, а його зйомки відбулися в Києві та Київській області у 2020-му році. 

·
965
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна