Міністерство культури та інформаційної політики України призначило новою головою Українського культурного фонду Ларису Мудрак.

Лариса Мудрак є президенткою Win Win Communication та СЕО в Family Business Network Ukraine, а також віце-президенткою Асоціації благодійників України. Раніше була заступницею голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України, керівницею Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента України.

Мудрак багато років працювала в медіасфері, є заслуженим журналістом України та лауреатом загальнонаціональної програми «Людина року» в номінації «Журналіст року в галузі друкованих ЗМІ». Представляла Україну в Керівному Комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства.

Як повідомляє Мінкульт, Лариса Мудрак на посаді голови УКФ планує сформувати нову стратегію роботи фонду (теперішня діє до 2021 року), забезпечити відкритість роботи Наглядової ради та сприяти поліпшенню внутрішньої комунікації у фонді.

Попередньою виконавчою директоркою УКФ була Юлія Федів. Вона пішла з посади 31 березня 2021 року.Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики, The Village Ukraine.