Офіційний трейлер підліткової драми «Стоп-Земля»

ESSE Production House презентував офіційний трейлер фільму «Стоп-Земля», повнометражного ігрового дебюту української режисерки Катерини Горностай. Світова прем'єра стрічки відбудеться цього березня на 71-му фестивалі Berlinale, у конкурсній програмі Generation 14plus.

«Стоп-Земля» — чуттєва автобіографічна історія про дослідження себе. 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся — ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.

Сценарій фільму написала режисерка Катерина Горностай. Зіграли у стрічці непрофесійні актори-підлітки, з якими Катерина працювала в акторській лабораторії восени 2019 року. У головних ролях — Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов. 

Перше що я зрозуміла — вони надзвичайно відкриті, настільки, що це може бути небезпечно для них самих, дивлячись перед ким вони відкриваються. Друге — що вони надзвичайно сильно вловлюють навіть найменшу фальш, з ними потрібно бути тільки чесним і відвертим у відповідь. Якщо це з твого боку не так — комунікація закривається. А ще — вони дуже сильно люблять. Таку кількість любові, що циркулювала на майданчику і в підготовці я не очікувала відчути. І я дуже надіюсь, це буде відчутно і з екрану.

Режисерка та сценаристка фільму Катерина Горностай

«Стоп-Земля» є суто українським виробництвом компанії ESSE Production House за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Українського культурного фонду. Міжнародну промоцію фільму підтримав Український інститут. Німецька компанія Pluto Film отримала права на міжнародні продажі.
 

Продюсери  Віталій Шереметьєв, Віка Хоменко, Наталія Лібет, Ольга Бесхмельниціна

Режисерка та сценаристка — Катерина Горностай

Оператор-постановник — Олександр Рощин

Художник-поставник — Максим Німенко

Композиторка — Мар’яна Клочко

Режисери монтажу — Нікон Романченко та Катерина Горностай

·
432
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна