One Philosophy започаткувала платформу #Життєстійкі

Група компаній One Philosophy започаткувала платформу #Життєстійкі для спілкування власників бізнесу, генеральних директорів і керівників організацій та віднайдення ефективних стратегій під час та після пандемії Covid-19.

«Ми у One Philosophy віримо в силу підтримки та необхідність обміну досвідом, особливо в такі непрості часи. Платформа #Життєстійкі — це наша відповідь на кризу невизначеності, яку спричинила пандемія», — Наталія Попович, засновниця групи компаній One Philosophy.

У рамках ініціативи команда групи проводить зустрічі #Життєстійкі з першими особами організацій, ділиться з ринком актуальними рекомендаціями за допомогою звітів One Philosophy Insights, а також досліджує бізнес в Україні, щоб знайти успішні кейси, ефективні стратегії та лідерські практики під час та після пандемії.

11 червня відбудеться вже третя онлайн-зустріч спільноти #Життєстійкі, цього разу на тему: «Вплив культури в час змін». Адже пандемія показала, що рівень освіченості та культури в суспільстві впливає на те, як ми всі проходимо через кризу. Тож життєстійкість культурних організацій має безпосередній вплив на життєстійкість окремої людини, бізнесу та країни загалом.

Крім того, One Philosophy вже випустила перший звіт One Philosophy Insights на тему: «Життєстійкість лідерів, команд і організацій». У цьому документі можна прочитати про життєстійкість та її складники, риси стійкого лідера під час Covid-19, поради для підвищення стійкості команд і організацій, а також інсайти від спікерів першої онлайн-зустрічі.

За анонсами наступних подій #Життєстійкі стежте на сторінці групи у Facebook.

·
933
Читачів
2
  • Andrii Iamshanov
  • Валерия Яковенко
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна