Онлайнтренінг для креативних підприємців Creative Business Academy

House of Europe запрошує креативні стартапи та підприємців з усієї України до Creative Business Academy – інтенсивного онлайнтренінгу, під якого ви дізнаєтесь, як перетворити сміливу ідею на робочий міжнародний бізнес. У програмі: фінансування, захист інтелектуальної власності, маркетинг і пітчинги та вихід на міжнародний ринок.

Найкращих учасників Creative Business Academy ми запросимо взяти участь у національному відборі креативних стартапів Creative Business Cup Ukraine. Переможець відбору змагатиметься за звання стартапу року та 20 000 доларів на Копенгагенському BRIGHT. Creative Business Cup у 2021 році.

Більше про формат тренінгу — тут.

Хто може взяти участь:

представники креативних стартапів та підприємців, що:

 • мають готовий продукт або прототип. Продукт може бути пов’язаний з архітектурою, дизайном, модою, образотворчим мистецтвом, ремеслами, фотографією, музикою, перформативними мистецтвами, кіно, видавничою справою, літературою, медіа, телебаченням, радіо, рекламою, маркетингом, іграми, ІТ, креативними хабами, фестивалями, музеями або галереями, абощо.
 • хочуть налагодити роботу бізнесу та вийти на міжнародний ринок
 • мають досвід роботи над власним бізнесом у сфері креативних індустрій у щонайменше рік
 • знають англійську на середньому рівні

Що у програмі:

 • 40 годин лекцій, що дадуть відповіді на основні запити креативного бізнесу: фінансування, захист інтелектуальної власності, маркетинг, пітчинги та вихід на міжнародний ринок.
 • Індивідуальні консультації щодо вашого бізнесу з експертами з ЄС
 • Лекції та консультації проводять експерти з ЄС — представники Creative Business Network (CBN). Модератор сесій — Rasmus Wiinstedt Tscherning, CEO, CBN
 • Практичні домашні завдання: для самостійної роботи та співпраці з креативними підприємцями, що також беруть участь у тренінгу.
 • Знайомства з креативними підприємцями з усієї України.
 • Навчання безкоштовне і проходить онлайн.
 • Найкращі учасники пройдуть на змагання креативних стартапів Creative Business Cup Ukraine. Якщо виграєте на українському відборі, ми оплатимо поїздку на BRIGHT. Creative Business Cup у Копенгагені для одного представника вашого бізнесу.

Як взяти участь:

 • Заповнити англійською мовою форму на онлайновій платформі
 • Зняти відео до 10 хвилин (англійською мовою), що розповість про ваш бізнес та мотивацію взяти участь у тренінгу.

Більше інформації у нас на сайті

House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Ми фінансуємо більш як 20 програм — стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також будемо організовувати молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України.

·
616
·
super 1
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно
Головна