Освітній проєкт 1+1 media оновив фірмовий стиль, змінив назву та презентував власну платформу для навчання

2 березня 2021 року 1+1 media оголосила про ребрендинг освітнього проєкту Вища школа Media & Production. Відтепер нова назва проєкту — 1+1 media school. Крім цього, медіагрупа представила оновлений сайт 1+1 media school, який стане основним майданчиком для комунікацій зі студентами та містить функціонал для онлайн-навчання.

Географія 1+1 media school за останній час суттєво розширилася та вийшла за межі України. В 2020 році ми мали студентів з Білорусі, Великобританії, Польщі — і це тільки початок. З ребрендингом ми запускаємо власну онлайн-платформу, яка зробить процес навчання ще зручнішим та доступним для студентів з будь-якого куточку світу. 

Юрій Білокур, керівник 1+1 media school

У холдингу анонсують, що кількість освітніх заходів під егідою 1+1 media school збільшуватиметься, а частина з них проходитимуть у змішаному форматі — онлайн та офлайн.

2020 рік і пандемія внесли свої корективи в користувацький досвід і навчання. Люди зрозуміли, що для того, аби отримувати нові знання, потрібно всього лише підключення до мережі Інтернет. Ми переконалися на власному досвіді: новий спосіб отримання знань жодним чином не позначається на якості, а сам процес навчання стає зручним і доступним. Тому платформа 1+1 media school дозволить нам реалізовувати заходи змішаного формату (частково — онлайн, частково — на базі офісів та знімальних майданчиків 1+1 media). 

Ольга Мусійко, HR-директорка 1+1 media

Над оновленою візуальною складовою 1+1 media school працювала команда маркетингу телеканалу 1+1 на чолі з Наталею Вовк, директоркою з маркетингу, та Миколою Алтуховим, керівником відділу дизайну телеканалу 1+1. Автор концепції — Михайло Піхота, керівник напрямку позаефірної графіки 1+1.

1+1 media school — освітній проєкт 1+1 media, що протягом семи років надає якісні знання в галузі медіа та ТВ-бізнесу студентам з різних куточків світу. З 2013 року школа активно втілює головну місію — покращувати рівень української медіаосвіти та забезпечувати ринок якісними кадрами.

За 7 років свого існування 1+1 media school випустила понад 2700 студентів, 290 випускників працевлаштувались в 1+1 media і стали частиною команди Людей Ідей, а близько 400 поповнили кадровий резерв медіахолдингу.

Спікери 1+1 media school — кращі фахівці 1+1 media, а також провідні експерти медіаринку України. Найпопулярніші курси «школи» – «Телевізійний продюсер», «Журналістика», «Ведучий інформаційної програми» тощо.


Джерело: прес-реліз.

·
620
CASES
Ukraine
Читачів
99
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +93
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна