Освітній застосунок Headway став безкоштовним для українців

Застосунок для саморозвитку Headway надає безкоштовний доступ до преміум підписки українцям. Відтепер користувачі з України можуть користуватися всіма функціями додатку безкоштовно на iOS та Android.

Headway — це застосунок, що створили українці, аби допомогти людям у всьому світі розвивати себе легко та у задоволення. Додаток є найбільш завантажуваним у світі у ніші самарі книг та увійшов до трійки найпопулярніших освітніх додатків App Store у США у грудні 2021. Headway app користується близько 12 мільйонів людей зі 140+ країн, він недоступний для росії та білорусі.

Як працює застосунок?

Headway — це додаток, який знайомить з головними ідеями нон-фікш бестселерів. У ньому зібрані самарі англійською мовою із понад тисячі нон-фікш книг про психологію, саморозвиток, бізнес, стосунки та історію суспільства. Їх можна прочитати чи прослухати за 15 хвилин, а також ознайомитися з картками з інсайтами з книг. У застосунку понад 13 тисяч карток.

Додаток допомагає покращити свої знання за допомогою персоналізованого та гейміфікованого контенту. Під час реєстрації він запитує користувача, які цілі він переслідує, які книги хоче прочитати, чого навчитися та підбирає бестселери відповідно до запиту. Також функціонал дозволяє долучитися до книжкових челенджів на 14 та 28 днів, аби прокачати певну навичку чи сферу життя.

Чому це важливо?

Зараз команда розробляє спеціальні інфографіки на основі Інструкцій від ДСНС, МОЗ, Центру стратегічних комунікацій та інших офіційних джерел про те, як вберегти себе, близьких та країну під час війни. Крім освітнього контенту українці отримають доступ до важливих інструкцій, як вберегти себе та своїх рідних під час бойових дій. Усі вони будуть доступні офлайн української мовою.

З перших днів війни команда закликає іноземних користувачів підтримувати Україну фінансово через повідомлення у додатку та e-mail розсилки.

Щоб більше людей у світі дізналися про злочини росії, Headway розробила добірку самарі з фактами про війну росії проти України під назвою War in Ukraine: What’s Happening, and Why It Matters. Колекція створена на основі матеріалів світових медіа: Vox, BBC, The New York Times, The Guardian, Vice, Politico, and Radio Liberty та складається з п’яти самарі, які зараз доступні у додатку для усіх користувачів.

Про компанію

Headway — IT-компанія, що створює EdTech-продукти, які допомагають розвиватися мільйонам людей зі 140+ країн через лаконічний (bite-sized) контент. Основний продукт — однойменний застосунок, що став №1 за кількістю завантажень у ніші книжкових самарі.

6541
Headway
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно