Parimatch Tech запускає Hiring Week для AQA (C#, JS, Java) та пропонує офер за чотири години

Компанія розширила кордони і тепер шукає профі з різних країн

Міжнародна продуктова холдингова компанія Parimatch Tech знову запускає глобальну ініціативу із залучення талантів — Hiring Week. Цього разу географія розширилася — пошук найкращих фахівців проходитиме у п’яти країнах.

«Hiring Week вже стає для нас гарною традицією. Минула ініціатива допомогла нам залучити найкращих DevOps, Python та .NET, а також підвищила впізнаваність бренду. Тепер про Parimatch Tech знають у багатьох країнах, і ми з радістю готові зустрічати у наших міжнародних командах фахівців із усього світу. Для нас немає географічних кордонів, у пошуку талантів ми досліджуємо нові локації та залучаємо найкращих фахівців для роботи в нашій компанії», — наголошує Рената Карпенко, Head of Talent Acquisition у Parimatch Tech.

Тепер Parimatch Tech потрібні AQA (C#, JS, Java) рівня Middle та вище. З 23 листопада по 7 грудня всі охочі можуть надіслати CV на сайті Parimatch Tech, пройти онлайн-інтерв'ю і, у разі match, отримати офер протягом 4-х годин.

«Parimatch Tech дає можливість втілити ідеї та створити продукт, а також реалізувати технологічні ініціативи працівників на рівні компанії. Якщо ти євангеліст автоматизації на Java, натхненний C# streams або з легкістю приборкуєш асинхронність в JS, ми надамо тобі можливість вирішувати цікаві виклики щодня — підготовка Release Candidate впродовж 15 хвилин, запуск мобільних автоматизованих тестів на фермі реальних пристроїв, побудова та використання передових Practices у питаннях безперервного постачання», — зазначає Сергій Подгоров, QA Manager / AQA Lead Parimatch Tech.

1 грудня Parimatch Tech проведе Intro з лідерами команд QA, щоб претенденти дізналися більше про компанію, проекти та технології, а також отримали відповіді на всі питання. Підключитися можна за попередньою реєстрацією на сайті.

Взяти участь у Hiring Week можна за посиланням.

·
684
·
super 1
Parimatch Tech
Cyprus, Limassol
Читачів
14
  • Anastasiia Voronina
  • Валерія Козуб
  • Nata Palkina
  • Мар'яна Гула
  • Liliia Evsiukova
  • Даниэла Мунтян
  • +8
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна