Перемога: Creative Group FILOSOFIA вдруге увійшла до топу премії Eventex Awards

Минулоріч «філософи» зайняли 37 місце в рейтингу Eventex 500, тим самим увійшовши до 50 найкращих івент-агенцій світу.

Цього року українська компанія здобула відразу три нагороди — дві бронзові та одне золото.

«Разом з іншими представниками індустрії ми розуміємо, наскільки важливо представляти нашу країну на гідному рівні. Особливо зараз. Ми раді, що вдалося долучитися до списку лідерів з усього світу, незважаючи на війну та труднощі. Віримо, що незабаром повернемося до рідного Харкова — будувати і відбудовувати», — зазначив співзасновник FILOSOFIA, Євген Шапошніков.

Золото та бронзу отримав кейс Road Show для SoftServe – ІТ-компанії з українськими коренями та офісами у 12 країнах світу. Також бронзою нагородили проєкт для європейського клієнта JTI — Healthy Weeks.

Про проєкти

Road Show для SoftServe — серія виїзних івентів Україною для знайомства з крутими ІТ-спеціалістами і не тільки, адже цілями заходу ствло також відвідування місць, де ще немає офісу компанії SoftServe, та її презентація для потенційних працівників. Eventex Awards відзначили проєкт золотом у номінації «Roadshow» та бронзою у «PR Campaign».

Що зробила команда «філософів»?

  • За півтора місяці разом із представниками компанії SoftServe проїхала всю Україну від сходу до заходу, із півночі на південь, провівши івенти на унікальних локаціях у таких містах, як Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Одеса, Луцьк, Ужгород і Житомир та Маріуполь.
  • Працювала в кожному з вищезазначених міст з місцевими технічними підрядниками, кейтерингом, локаціями та різними додатковими службами. Загалом виконала єдиний сетап івенту.
  • Провела два заходи поспіль, а це означає, що на демонтаж, переїзд та встановлення відповідного обладнання та декорацій в іншому місті була всього лише ніч!

Загалом фішками кожного Road Show стали:

  • талановиті спікери з топ-темами;
  • рекрутери, з якими можна поспілкуватися або еплайнутися на проєкт;
  • R&D-зона для тестування розробок компанії SoftServe;
  • цікаві люди, спокійна атмосфера та легка музика після офіційної частини.

Інший кейс — Healthy Weeks — завоював бронзу у категорії «Community Platform».

Healthy Weeks для JTI — це п’ять онлайн-тижнів викликів і випробувань, які не тільки згуртували команду компанії, а й допомогли здобути нові хелсі-звички. Особливістю проєкту стала міжнародна складова — «філософи» працювали відразу з трьома європейськими країнами — Чехією, Угорщиною та Словаччиною.

Для цього команда FILOSOFIA розробила спеціальну платформу, на якій учасники могли дивитися стріми, виконувати завдання і слідкувати за командними результатами.

Платформа мала три блоки:

• START

До цього блоку увійшли онлайн-тренування з професійною фітнес-програмою та відео заняттями, доступними та чотирьох мовах.

• DO

Командам пропонувалися спортивні та фанові челленджі, за які учасники отримували ачівки у винагороду.

• WIN

У цьому блоці можна було спостерігати за турнірною таблицею успішності.

Всі працівники компанії отримали подарункові бокси зі спортивним інвентарем, смаколиком і мотиваційною листівкою. Після цього залишалося джаст ду іт.

607
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно