Перформанс Алевтини Кахідзе в Центрі Помпіду

18 вересня в Центрі Помпіду відбувся перформанс української мисткині Алевтини Кахідзе «Метод конструювання політичної правди», що розпочав новий сезон Української Весни.

Розглядаючи суперечливі питання навколо триваючої війни, у форматі прес-конференції вона дає відповіді на політичні питання, сформульовані відповідно до різних точок зору туриста, медіатора, «борця з електрикою» та садівника.

Повний запис перформансу Алевтини, що відбувся на Festival Internacional de Performance Extra! в рамках ініціативи Українська Весна, можна подивитись на сайті Центру Помпіду або за посиланням


Проєкт «Українська Весна» є ініціативою Українського інституту в партнерстві з посольством України у Франції, здійснюється за підтримки Благодійного фонду Dofa Fund та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Мета Української весни — забезпечити якісний український контент у французькому експертному культурному полі, розширюючи фахові дискусії щодо історії та культури України, спростовуючи пануючі хибні уявлення французів про Україну різними засобами культури і мистецтва.

Більше інформації про ініціативу за посиланнями на Instagram, Facebook та Linktree.

404
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно