Інфографіка: Creative Practice отримав 1000 анкет від студентів за 12 днів

Друзі, у нас чудова новина! 

Протягом всього лише 12 днів з моменту анонсу проекту наш проект отримав понад 1000 анкет з усіх куточків України та навіть з-за її меж. Ми вирішили докладніше розказати, хто ці люди і для чого ідуть на проект.

Не полінькували, зробили для вас інфографіку.

Отже, 1000 анкет — це результат лише перших 12 днів життя проекту. 

Понад половина учасників проекту — жінки. Майже 7 із 10 студентів.

Понад 76 відсотків тих, хто заповнив анкети, вже мають роботу. Ще близько 18%  навчаються. 10,7% паралельно навчаються та працюють. 5% вказали, що нічим наразі не зайняті, a 1,5% зараз у декретній відпустці.

Дуже радує креативна географія проекту! Так, звісно, понад 52% — це жителі столиці та області. Але дійсно круто те, що до проекту подали числені заявки й мешканці інших міст України. На мапі ми показали ті міста, з яких заявок отримали максимальну кількість. Але менш із тим, маємо ще десятки окремих заявок з невеличких міст та селищ. Окремо відмітимо, що на проект подались також деякі студенти з-за меж України.

Щодо мотивів участі у проекту — тут у кожного своя мета. Більш за все студенти прагнуть власне опанувати навички дизайнера. Є ті, хто хоче за рахунок участі у проекті підвищити власний рівень. Приблизно третина студентів просто хоче приміряти на себе цей фах. А 27,5% налаштовані на працевлаштування.

Звісно, ми питали людей, чи мають вони вже якусь дизайн-освіту. Це було необхідно, щоб розуміти поточний рівень підготовки студентів. Серед тих, хто надав інформацію з цього приводу, лідером дизайн-освіти з невеличким відривом від Kyiv Academy of Media Art виявився Projector. На третьому місці наразі з деяким відривом слідує School of Visual Communicaion. Але майже 900 студентів отримуватимуть знання з дизайну першими.

Вказувались і інші освітні курсу за дизайн-фахом, але ми виділили лише сімку лідерів.

Ми також питали наших студентів про їх вік. І виявилось, що найбільше курсом наразі цікавляться люди віком від 18 до 25 років. Другою за обсягом була група 26-30 років. Але є студенти, чий вік перевищує 50 років. І ми вважаємо це чудово. Для дизайн-освіти ніколи не буває зарано чи запізно.

Все це, звісно, лише попередні результати. Ближче до старту проекту ми підготуємо оновлену інфографіку.

Нагадаємо, Creative Practice — це спільний проект українських креативних компаній. Наразі до робочої групи проекту входять Aimbulance, Galagan, GRAPE, POPEL Agency та Postmen. Задача проекту — створення освітньої платформи для фахівців креативних індустрій.

Пілотний проект Creative Practice — освітній курс «Основи дизайну», що стартує восени 2019 року.

Якщо ви теж бажаєте бути серед студентів — ми вам завжди раді! Подати заявку на участь можна хоч зараз: http://bit.ly/2UmOQpc. 

·
1606
·
super 10
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна