Напередодні 25-річного ювілею банк «Південний» презентує оновлений логотип і новий корпоративний стиль. 

Вони покликані надати іміджу банку сучасних рис і відобразити зміни, що відбуваються у фінансовій установі. 

Проект ребрендингу є логічним продовженням масштабної програми трансформації, яка дозволить підвищити рівень сервісу, якість банківських продуктів, а також зміцнити позиції банку в роздрібному сегменті та сегменті малого і середнього бізнесу.

Паралельно зі зміною фірмового стилю в серпні цього року почався процес оновлення відділень відповідно до нового стандарту. 

Кілька відділень вже змінили формат, інші – чекають своєї черги. Нові відділення відрізняються не тільки дизайном. Вони уособлюють сучасний підхід до банківського обслуговування. Для зручності клієнтів у відділеннях створені окремі зони обслуговування фізичних та юридичних осіб, зона самообслуговування, яка працює в режимі 24/7.

Протягом 25 років успішної роботи на ринку банк «Південний» завжди гідно приймав виклики часу. Ми вибороли лідерські позиції в корпоративному секторі і тепер активно зростаємо в роздробному секторі та малому і середньому бізнесі. З початку 2018 року в банку реалізується комплексна програма змін, яка забезпечить виконання поставлених цілей. Ми прагнемо стати для українців найкомфортнішим вітчизняним банком.

зазначає Алла Ванецьянц, голова правління банку «Південний».